Rezultate te kerkimit per termin: +Duket

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.481Z

FOTO/ Duket kaq e thjeshtë por

Kjo foto është kthyer virale në rrjet. Në këtë foto është një mace mbi turrën e druve. A mund ta gjeni dot pa ndihmë?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.613Z

Duket që sjemi

Nga Albin Kurti Njëri ndër filozofët më radikalë sot, Alain Badiou, thekson që qenia është univoke, ndërsa ekzistenca është ekuivoke. Ai niset nga Libri Gamma, i katërti me radhë nga 14 sosh sa janë te Metafizika e Aristotelit, që thotë se mendimi në përgjithësi i nënshtrohet tri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.479Z

Progres që nuk duket

Share Nga Griselda Qosja   Ishte pikërisht pasdrekja e disa ditëve më parë, që më erdhi në mendje dje teksa dëgjoja fjalimin e znj. Topalli në Konferencën Rajonale të Drejtave të Fëmijëve. Pasdreken të cilën, diku mes të nxehtit dhe panoramës baritore të juglindjes, takuam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.914Z

Guardiola tek InteriMorati duket i joshur

TIRANE-Nuk është një çështje e re, por në dy ditët e fundit duket se është bërë më konkrete. Pep Guardiola mund të kalojë tek Interi në verë dhe një gjë e tillë duket se nuk është vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.063Z

FOTOT/ Ndryshimi tronditës: Si duket Venecia sot

Venecia është një ndër qytetet më të vizituara të Italisë. Arsyeja dihet, gondolat e famshme dhe kënaqësia për të shëtitur në qytetin mbi ujë. Por këto foto të shkrepura javën që po lëmë pas, tregojnë pamje tronditëse. Një zbaticë e pazakontë ka bërë që të thahen sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.431Z

Kloni im duket zhgenjyes...

Ashtu si shumë personazhe të njohura, edhe Britney Spears ka “klonin” e saj. Muzeu i skulpturave prej dylli “Madame Tussaud”, që ka kopiuar me saktësi deri në imtësitë më të vogla shumë personazhe, prezantoi ditën e m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.013Z

FOTO/ Nicki Minaj duket kështu kur sëmuret!

Nicki Minaj ka shkruar në rrjetet sociale se ajo është shumë sëmurë dhe ka postuar këto foto. 32 vjeçarja jo vetëm që nuk duket aspak e sëmurë, por madje ajo duket tepër seksi. Ose është mjeshtre për të fshehur sëmundjen e saj.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama