Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.487Z

Edi Rama provokon Europën?

Në emisionin televiziv "Conflict Zone" të DW kryeministri shqiptar Edi Rama, në bisedë me Tim Sebastian, flet për sistemin e korruptuar të drejtësisë në vend, ëndrrën për Europën, si dhe fantazmat e së shkuarës në Ballkan. Gazetari britanik që punon për Deutsche Welle-n dhe drejton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.384Z

A është antiverior Edi Rama?

Pas zhvillimeve dramatike me listën e deputetëve të PS në Lezhë, online është ndezur online debati nëse kryeministri Edi Rama është antiverior. "Në një intervistë dhënë Ilir Babaramos të 'A1 Report', ai dëshmon një mungesë ndjeshmërie dhe respekti alarmant për zona të banuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.350Z

FOTOT/ Feministi Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në në Forumin e Gruas Socialiste. Ai ka mbajtur edhe një fjalim, ku ka thënë se nuk mund ti japin leksione nga PD-ja për femrat, një feministi si ai. Partia Socialiste është faktikisht forca që po sjell një transformim rrënjësor edhe në këtë drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.968Z

Edi Rama pritet kuqezi

brbrKryeministri shqiptar Edi Rama eshte pritur kuqezi ne Presheve Ne sheshin Liria rane ne sy qindra flamuj shqiptar e krahas tyre u vune re edhe banderola me shenimin Te bashkuar per qeverine mbarekombetare dhe Presheve Bujanoc dhe Medvegj jane Shqiperi Por krahas sheshit qendror fotografite e kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.193Z

Shperthen Edi Rama

Kur kane mbetur edhe 11 dite nga data e zgjedhjeve politike te 28 qershorit kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama shperthen me nje prej deklaratave me te fuqishme qe prej fillimit te fushates me 28 maj. Ai ishte ne zonen e Mallakastres ne qarkun e Fierit, ku do ta dalin 16 deputete per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.036Z

Të fala nga Edi Rama!

Dritan Prifti Në 21 prill 2008, Sali Berisha dhe Edi Rama me kartonët që urdhërojnë në Parlament ndryshuan Kushtetutën e vendit, të cilën socialistët e kishin aprovuar me referendum popullor në vitin 1998. Saliu këtë  Kushtetutë kishte ëndërruar prej vitesh dhe e fitoi nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.321Z

Edi Rama kurorezon martesen

Ne nje ceremoni madheshtore me rreth 800 te ftuar dhe me interesin maksimal te mediave dhe te opinionit publik Edi Rama kurorezoi dje me martese lidhjen e tij me Linda Bashen. Nje ngjarje e rendesishme per jeten e dy protagonisteve por jo me e vogel per interesin e opinionit. Ceremonia nisi pasditen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama