Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.388Z

Kartolina Berisha Edi Rames i bie maska FOTO

Transmetuar me 24122015 - 1838 Tirane 24 dhjetor 2015 NOAal - Ish kryeministri Sali Berisha ne nje status te tijin ne Facebook shprehet se Edi Rames i bie maska Berisha thote se Rama si i besuari i sigurimit ne vitet 80 bente kopertinen e revistes se polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.898Z

Demeti: Ere naziskine e Edi Rames

"Ne Shqiperi po fryn era fashiste e naziskimit te Edi Rames". Ne kete menyre preferoi ta perkufizoje qendrimin me te fundit te ardhur nga kampi roze, lidhur me reformen zgjedhore, shefi i ekzekutivit te PAD-se, Arben Demeti. Kesisoj, duke iu referuar draft propozimeve te depozituara dje ne Kuvend ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Gjobat 20 per qindeshe fataliteti i Edi Rames

25-09-2010 / Gazeta 55 Deputeti Fatbardh Kadilli denoncon aferat korruptive te kryebashkiakut te TiranesPartia Demokratike ka vijuar edhe gjate dites se djeshme akuzat ndaj kryetarit te bashkise Tirane Edi Rama per perfshirje te tij ne skemat mafioze qe operojne ne sektorin e ndertimit ne krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.386Z

Topi ne dasmen e Edi Rames

/ / / / Para 1 of 2 Tjetri var JAThumbnail = new Class initialize functionwrapper this.next = wrapper.getElements.next this.prev = wrapper.getElements.prev this.counter = wrapper.getEleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.108Z

Boci Prokuroria te hetoje aferat mega-korruptive te Edi Rames

02-10-2010 / Gazeta 55 Partia Demokratike i kerkon organeve te hetimit te shqyrtojne me perparesi akuzat e hedhura per korrupsion ndaj Edi Rames dhe bashkepunetoreve te tij. Deputeti Luciano Boci kujtoi dje gjate nje konference per shtyp se prej dy muajsh opinioni publik eshte njohur me kontra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.146Z

Shansi i humbur i Edi Rames

Partia Socialiste e Shqiperise nuk fitoi ne zgjedhjet parlamentare te 28 qershorit dhe Edi Rama humbi shansin e jetes per te qene lideri i vertete i saj. Edhe ne administrimin e humbjes, ai shfaqi anen e tij me te dobet, friken per t'u perballur me faktet dhe realitetin. Ne perpjekjet tragjikomike p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.923Z

Plagoset ne demonstrate edhe nena e Edi Rames

Aneta Rama ka marre plage te lehta ne koke pas shkembimeve te para te zjarrit As nena e kryetarit te partise Socialiste nuk i ka shpetuar pergjakjes se djeshme ne demonstraten e zhvilluar ne bulevardin kryesor te Tiranes. Aneta Rama ka mbetur dje e plagosur menjehere pas nisjes se shkembimeve te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama