Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.553Z

Berisha Qeveria Rama 24 skandale brenda nje viti

e Enjte 18 Shtator 20141107 am Ish-kryeministri Sali Berisha ka numeruar dje ato qe ai i quajti 24 skandalet e qeverise Rama ne vitin e pare te mandatit Berisha e ka nisur listen e zeze te skandaleve te qeverise me ate qe ai e quan percarja ne Parlamentin e Kosoves duke mos per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.964Z

Basha Lotet e maturanteve pasoje e pseudoreformes Rama Ne fillim me te miret

Transmetuar me 07092016 - 1558 Tirane 7 shtator 2016 NOAal -  Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas protestes se zhvilluar diten e sotme nga maturantet para kryeministrise duke e cilesuar dramen dhe lotet e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.415Z

A e nxiti Edi Rama përleshjen fizike në Kuvendin e Shqipërisë? (Video)

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën për nxirjen e konfliktit fizik në Kuvendin e Shqipërisë ndërmjet deputetit demokrat, Strazimi dhe atij socialist, Ndoka. Lexojeni postimin e plotë të Berishës në Facebook dhe shikojeni videon e postu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.851Z

FRD dhe LSI i thone jo Edi Rames

Vendimet e forta duan Tope. Këtë mesazh i dërgoi Rama, përmes konferencës live ne Twiter, kryetarit te FRD Bamir Topi, teksa e vlerësoi qytetar të mirë, por edhe si politikan te vjetër, qe ruan kompleksin e virgjërisë. Dhe nënkryetari Ale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.592Z

Opozita ngaterron buxhetin me interesat e Edi Rames

16-11-2010 / Gazeta 55 Duke mohuar voten e saj per buxhetin e 2011-s opozita ne komisionin e ligjeve ka akuzuar ministrine e Financave se ka lene jashte vemendjes institucionet e drejtesise duke i akorduar fonde te pamjaftueshme per funksionim nderkohe qe ka perqendruar parate ne funksion te f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama