Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.415Z

A e nxiti Edi Rama përleshjen fizike në Kuvendin e Shqipërisë? (Video)

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën për nxirjen e konfliktit fizik në Kuvendin e Shqipërisë ndërmjet deputetit demokrat, Strazimi dhe atij socialist, Ndoka. Lexojeni postimin e plotë të Berishës në Facebook dhe shikojeni videon e postu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.851Z

FRD dhe LSI i thone jo Edi Rames

Vendimet e forta duan Tope. Këtë mesazh i dërgoi Rama, përmes konferencës live ne Twiter, kryetarit te FRD Bamir Topi, teksa e vlerësoi qytetar të mirë, por edhe si politikan te vjetër, qe ruan kompleksin e virgjërisë. Dhe nënkryetari Ale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.592Z

Opozita ngaterron buxhetin me interesat e Edi Rames

16-11-2010 / Gazeta 55 Duke mohuar voten e saj per buxhetin e 2011-s opozita ne komisionin e ligjeve ka akuzuar ministrine e Financave se ka lene jashte vemendjes institucionet e drejtesise duke i akorduar fonde te pamjaftueshme per funksionim nderkohe qe ka perqendruar parate ne funksion te f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.340Z

Olldashi: Dhunes, pergjigje me ligj

Edi Rama, do te perballet me ligjin ne rast se do te imponoje force. Keshtu reagoi dje nga qyteti i Fierit, ministri i Transporteve dhe Telekomunikacioneve, Sokol Olldashi. Sipas tij, ne rast se opozita do te vijoje me ultimatume, me kercenime dhe nese do te imponoje force, edhe mazhoranca do te per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.336Z

Shuplaka e Ramës për administratën: Puna në shtet stresin më të madh ka, a e fiton, a se fiton Solitarien

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar ditën e djeshme ata që punojnë në shtet. Sipas tij, stresi më i madh i tyre është nëse fitojnë apo jo lojën me letra. Puna në shtet, shumë shpesh, stresin më të madh ka: A e fiton, a s’e fiton atë lojën me letra në kompjuter? Dhe sa herë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama