Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.592Z

Opozita ngaterron buxhetin me interesat e Edi Rames

16-11-2010 / Gazeta 55 Duke mohuar voten e saj per buxhetin e 2011-s opozita ne komisionin e ligjeve ka akuzuar ministrine e Financave se ka lene jashte vemendjes institucionet e drejtesise duke i akorduar fonde te pamjaftueshme per funksionim nderkohe qe ka perqendruar parate ne funksion te f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.340Z

Olldashi: Dhunes, pergjigje me ligj

Edi Rama, do te perballet me ligjin ne rast se do te imponoje force. Keshtu reagoi dje nga qyteti i Fierit, ministri i Transporteve dhe Telekomunikacioneve, Sokol Olldashi. Sipas tij, ne rast se opozita do te vijoje me ultimatume, me kercenime dhe nese do te imponoje force, edhe mazhoranca do te per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.336Z

Shuplaka e Ramës për administratën: Puna në shtet stresin më të madh ka, a e fiton, a se fiton Solitarien

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar ditën e djeshme ata që punojnë në shtet. Sipas tij, stresi më i madh i tyre është nëse fitojnë apo jo lojën me letra. Puna në shtet, shumë shpesh, stresin më të madh ka: A e fiton, a s’e fiton atë lojën me letra në kompjuter? Dhe sa herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.854Z

Meta Edi Rama po mbron nje linje politike te neveritshme

20-11-2010 / Gazeta 55 Kreu i LSI akuzon kryesocialistin si fajtor per krizen artificiale qe solli bllokimin e integriminAkuza te drejtperdrejta dhe njeherazi nje kritike publike per ate qe kryetari i socialisteve instrumentalizoi per me shume se nje vit me radhe duke kontestuar zgjedhjet e 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.034Z

Eduard Halimi Ka ardhur koha qe drejtesia te cliroje Tiranen nga kthetrat e klanit mafioz te Edi Rames

16-10-2010 / Gazeta 55 Kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama po perpelitet te shpetoje nga pergjegjesia e qarte dhe e plote pas shperthimit te skandalit te 20 perqindeshit me projektin e godinave 35-kateshe tek Liqeni. Zoti Rama permendi dje si neper dhembe prokurorine nderkohe qe publiku pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama