Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.340Z

Olldashi: Dhunes, pergjigje me ligj

Edi Rama, do te perballet me ligjin ne rast se do te imponoje force. Keshtu reagoi dje nga qyteti i Fierit, ministri i Transporteve dhe Telekomunikacioneve, Sokol Olldashi. Sipas tij, ne rast se opozita do te vijoje me ultimatume, me kercenime dhe nese do te imponoje force, edhe mazhoranca do te per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.336Z

Shuplaka e Ramës për administratën: Puna në shtet stresin më të madh ka, a e fiton, a se fiton Solitarien

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar ditën e djeshme ata që punojnë në shtet. Sipas tij, stresi më i madh i tyre është nëse fitojnë apo jo lojën me letra. Puna në shtet, shumë shpesh, stresin më të madh ka: A e fiton, a s’e fiton atë lojën me letra në kompjuter? Dhe sa herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.854Z

Meta Edi Rama po mbron nje linje politike te neveritshme

20-11-2010 / Gazeta 55 Kreu i LSI akuzon kryesocialistin si fajtor per krizen artificiale qe solli bllokimin e integriminAkuza te drejtperdrejta dhe njeherazi nje kritike publike per ate qe kryetari i socialisteve instrumentalizoi per me shume se nje vit me radhe duke kontestuar zgjedhjet e 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.034Z

Eduard Halimi Ka ardhur koha qe drejtesia te cliroje Tiranen nga kthetrat e klanit mafioz te Edi Rames

16-10-2010 / Gazeta 55 Kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama po perpelitet te shpetoje nga pergjegjesia e qarte dhe e plote pas shperthimit te skandalit te 20 perqindeshit me projektin e godinave 35-kateshe tek Liqeni. Zoti Rama permendi dje si neper dhembe prokurorine nderkohe qe publiku pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.804Z

Opozitarizmi kembecale nuk pranon as te dorezohet dhe as te pranoje konsensusin

10-10-2010 / Gazeta 55 Valentina Leskaj percjell refrenin e zakonshem por nuk sqaron nese PS do bjere ndonjehere ne ujdi me mazhorancen edhe pas vendimit te PE-se per vizatPolitika e blofit dhe shantazhit nihilist ska ndermend te dorezohet dhe as te pranoje apelin zyrtar te mazhorances per kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.417Z

Tabaku Basha u ofron zgjidhje qytetareve Rama eshte fiksuar pas luftes politike

Jorida Tabaku Tirane 1 prill 2011 NOA- Jorida Tabaku kandidatja e Partise Demokratike per Keshillin Bashkiak e akuzoi kryetarin e Bashkise se Tiranes se eshte ideatori dhe orkestruesi i sulmeve mediokre ndaj kandidatit te maxhorances Lulzim Basha. Sipas saj Rama ne vend qe te merret me zgjidhjet e h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.487Z

Vëllezërit Cali, Basha: Viktimat në burg, miku i Ramës i lirë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka komentuar lënien në burg me vendim gjykate të dy vëllezërve Cali si mungesë të barazisë dhe ligjit në vend. Lulzim Basha Në deklaratën e tij Basha thotë se vëllezërit Cali ishin viktimat e konfliktit me deputetin e PS-së Armando Pre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama