Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.336Z

Shuplaka e Ramës për administratën: Puna në shtet stresin më të madh ka, a e fiton, a se fiton Solitarien

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar ditën e djeshme ata që punojnë në shtet. Sipas tij, stresi më i madh i tyre është nëse fitojnë apo jo lojën me letra. Puna në shtet, shumë shpesh, stresin më të madh ka: A e fiton, a s’e fiton atë lojën me letra në kompjuter? Dhe sa herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.854Z

Meta Edi Rama po mbron nje linje politike te neveritshme

20-11-2010 / Gazeta 55 Kreu i LSI akuzon kryesocialistin si fajtor per krizen artificiale qe solli bllokimin e integriminAkuza te drejtperdrejta dhe njeherazi nje kritike publike per ate qe kryetari i socialisteve instrumentalizoi per me shume se nje vit me radhe duke kontestuar zgjedhjet e 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.034Z

Eduard Halimi Ka ardhur koha qe drejtesia te cliroje Tiranen nga kthetrat e klanit mafioz te Edi Rames

16-10-2010 / Gazeta 55 Kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama po perpelitet te shpetoje nga pergjegjesia e qarte dhe e plote pas shperthimit te skandalit te 20 perqindeshit me projektin e godinave 35-kateshe tek Liqeni. Zoti Rama permendi dje si neper dhembe prokurorine nderkohe qe publiku pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.804Z

Opozitarizmi kembecale nuk pranon as te dorezohet dhe as te pranoje konsensusin

10-10-2010 / Gazeta 55 Valentina Leskaj percjell refrenin e zakonshem por nuk sqaron nese PS do bjere ndonjehere ne ujdi me mazhorancen edhe pas vendimit te PE-se per vizatPolitika e blofit dhe shantazhit nihilist ska ndermend te dorezohet dhe as te pranoje apelin zyrtar te mazhorances per kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.417Z

Tabaku Basha u ofron zgjidhje qytetareve Rama eshte fiksuar pas luftes politike

Jorida Tabaku Tirane 1 prill 2011 NOA- Jorida Tabaku kandidatja e Partise Demokratike per Keshillin Bashkiak e akuzoi kryetarin e Bashkise se Tiranes se eshte ideatori dhe orkestruesi i sulmeve mediokre ndaj kandidatit te maxhorances Lulzim Basha. Sipas saj Rama ne vend qe te merret me zgjidhjet e h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.487Z

Vëllezërit Cali, Basha: Viktimat në burg, miku i Ramës i lirë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka komentuar lënien në burg me vendim gjykate të dy vëllezërve Cali si mungesë të barazisë dhe ligjit në vend. Lulzim Basha Në deklaratën e tij Basha thotë se vëllezërit Cali ishin viktimat e konfliktit me deputetin e PS-së Armando Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.207Z

Strazimiri Rama firmosi grabitjen e pasurise publike

brbrOpozita vijon akuzat kunder kryeministrit Edi Rama duke thene se me vendimet e fundit po favorizon klientelen e tij politike brbr brbrLigji i Maliqit per te pamundurit dhe privilegji e hatri per miqte jane shfaqur se fundmi ne formen me arrogante te mundshme ne bregdetin e Golemit ku Edi Rama ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama