Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Gjobat 20 per qindeshe fataliteti i Edi Rames

25-09-2010 / Gazeta 55 Deputeti Fatbardh Kadilli denoncon aferat korruptive te kryebashkiakut te TiranesPartia Demokratike ka vijuar edhe gjate dites se djeshme akuzat ndaj kryetarit te bashkise Tirane Edi Rama per perfshirje te tij ne skemat mafioze qe operojne ne sektorin e ndertimit ne krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.386Z

Topi ne dasmen e Edi Rames

/ / / / Para 1 of 2 Tjetri var JAThumbnail = new Class initialize functionwrapper this.next = wrapper.getElements.next this.prev = wrapper.getElements.prev this.counter = wrapper.getEleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.108Z

Boci Prokuroria te hetoje aferat mega-korruptive te Edi Rames

02-10-2010 / Gazeta 55 Partia Demokratike i kerkon organeve te hetimit te shqyrtojne me perparesi akuzat e hedhura per korrupsion ndaj Edi Rames dhe bashkepunetoreve te tij. Deputeti Luciano Boci kujtoi dje gjate nje konference per shtyp se prej dy muajsh opinioni publik eshte njohur me kontra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.146Z

Shansi i humbur i Edi Rames

Partia Socialiste e Shqiperise nuk fitoi ne zgjedhjet parlamentare te 28 qershorit dhe Edi Rama humbi shansin e jetes per te qene lideri i vertete i saj. Edhe ne administrimin e humbjes, ai shfaqi anen e tij me te dobet, friken per t'u perballur me faktet dhe realitetin. Ne perpjekjet tragjikomike p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.923Z

Plagoset ne demonstrate edhe nena e Edi Rames

Aneta Rama ka marre plage te lehta ne koke pas shkembimeve te para te zjarrit As nena e kryetarit te partise Socialiste nuk i ka shpetuar pergjakjes se djeshme ne demonstraten e zhvilluar ne bulevardin kryesor te Tiranes. Aneta Rama ka mbetur dje e plagosur menjehere pas nisjes se shkembimeve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.701Z

SMS kercenues Edi Rames pas demonstrates se 21 janarit

/ / Ne telefonin celular te Edi Rames ne ora 0100 pas mesnates se 21 janarit dites se protestes se dhunshme tek Kryeministria ka mberritur nje mesazh kercenues. Pronari i nje automjeti Mercedes Benz seria ML i kerkonte kreut te PS zhdemtim per makinen e shkaterruar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.864Z

Manjani: Tete shkeljet statutore te Edi Rames Bisedoi: Denis Dedej

Anetari i Asamblese Kombetare te Partise Socialiste, Ylli Manjani, ne nje interviste te dhene dje per gazeten "Koha Jone", komenton mosperfshirjen e "Opononeces kolektive" ne statutin e PS. Gjithashtu ai thote se te gjithe diktatoret dhe autoritaristet qe ka njohur historia politike ne bote, politik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama