Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.990Z

Edi Rama ne dore te Edi Rames

Transmetuar me 06102015 - 1438 PUBLICITET Nga Artur Zhejibr br Drejtori i Mapobr br Edi Ramen e kam pasur mik te vjeter rinie dhe ajo ishte nje miqesi e thelle qe do sdo le gjurmen e vet per gjithe jeten Kam qene krah tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.657Z

Fundi i bojkotit te Edi Rames

Kryenecesia deri ne arrogance te mirefillte e kryetarit aktual te PS-se, per te mbajtur jashte parlamentit grupin e deputeteve te kesaj partie, eshte nje nga ngjarjet me te perfolura ne Shqiperine post-komuniste, pa perfshire rebelimin e 97-s. Kjo mos pjesemarrje ne Parlament e opozites, e cila po h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.248Z

Rrefehet bashkeshortja e re e Edi Rames

Teksa pergatitjet per dasmen e ciftit jane drejt fundit Edi Rama dhe bashkeshortja e tij Linda Basha kane vendosur te rrefehen ne emisionin Top Story kur Rama eshte rrefyer politikisht te pakten dy vitet e fundit. Cifti Rama u shprehen te emocionuar ne kete rrefim roze kesaj here. Linda Basha tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.765Z

Turi i Edi Rames turi i gjobave

27-09-2010 / Gazeta 55 Pas motos se genjeshtert largohu fshihet kerkesa sillni sa me shpejt gjobat e protestave pasi koha nuk pret dhe veshtiresite do te jene edhe me te medha me futjen ne perdorim te taksave fiskale. Skema mafioze e Edvinin synon ruajtjen e fondeve te lira ne buxhetet e bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Kadilli: Opozita te ndale agresivitetin e Edi Rames

Opozita duhet te ndale transferimin e agresivitetit personal te kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama ne politiken shqiptare. Kjo ishte thirrja qe beri dje deputeti i Partise Demokratike per Qarkun e Korces, Fatbardh Kadilli, ne drejtim te socialisteve dhe perfaqesuesve te tjere te politikes shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.529Z

Udhekryqet e Edi Rames

15-11-2010 / Gazeta 55 Nga shtyrja e protestave e deri tek terheqja prej fleteve te votimit nentori i Edi Rames eshte i mbushur me nje axhende politike plot udhekryqe te cilat spremtojne asgje pozitive per socialistet. Gramoz Ruci kerkon ti kthehet partia sipas premtimit nderkohe qe ne grupin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.895Z

PD: Ju tregojme Altoparlantet e Edi Rames

TIRANE - Partia Demokratike shprehu kritika te forta dje ndaj kryetarit te partise kryesore te opozites, duke konsideruar se ai po ofron nje fushate te eger shpifjesh e trillimesh. "Edi Rama ne politiken e tij te re, kundershtareve po u rezervon shpifjen, trillimin, dhe mashtrimin", tha Gerti Bogdan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama