Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.765Z

Turi i Edi Rames turi i gjobave

27-09-2010 / Gazeta 55 Pas motos se genjeshtert largohu fshihet kerkesa sillni sa me shpejt gjobat e protestave pasi koha nuk pret dhe veshtiresite do te jene edhe me te medha me futjen ne perdorim te taksave fiskale. Skema mafioze e Edvinin synon ruajtjen e fondeve te lira ne buxhetet e bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Kadilli: Opozita te ndale agresivitetin e Edi Rames

Opozita duhet te ndale transferimin e agresivitetit personal te kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama ne politiken shqiptare. Kjo ishte thirrja qe beri dje deputeti i Partise Demokratike per Qarkun e Korces, Fatbardh Kadilli, ne drejtim te socialisteve dhe perfaqesuesve te tjere te politikes shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.529Z

Udhekryqet e Edi Rames

15-11-2010 / Gazeta 55 Nga shtyrja e protestave e deri tek terheqja prej fleteve te votimit nentori i Edi Rames eshte i mbushur me nje axhende politike plot udhekryqe te cilat spremtojne asgje pozitive per socialistet. Gramoz Ruci kerkon ti kthehet partia sipas premtimit nderkohe qe ne grupin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.895Z

PD: Ju tregojme Altoparlantet e Edi Rames

TIRANE - Partia Demokratike shprehu kritika te forta dje ndaj kryetarit te partise kryesore te opozites, duke konsideruar se ai po ofron nje fushate te eger shpifjesh e trillimesh. "Edi Rama ne politiken e tij te re, kundershtareve po u rezervon shpifjen, trillimin, dhe mashtrimin", tha Gerti Bogdan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.628Z

Goxhaj: G99-ta, nje maske e Edi Rames

Avokat Altin Goxhaj, iniciatori i nje levizjeje te re qytetare me emrin "Zgjohu" akuzoi dje G99, si nje rast tipik qe tregon se si shoqeria civile shqiptare, eshte kthyer ne nje maske te Edi Rames. Levizja "Zgjohu" disa minuta perpara fillimit te Konventes se G99-es, denoncoi shkaterrimin e shoqeris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.388Z

Kartolina Berisha Edi Rames i bie maska FOTO

Transmetuar me 24122015 - 1838 Tirane 24 dhjetor 2015 NOAal - Ish kryeministri Sali Berisha ne nje status te tijin ne Facebook shprehet se Edi Rames i bie maska Berisha thote se Rama si i besuari i sigurimit ne vitet 80 bente kopertinen e revistes se polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.898Z

Demeti: Ere naziskine e Edi Rames

"Ne Shqiperi po fryn era fashiste e naziskimit te Edi Rames". Ne kete menyre preferoi ta perkufizoje qendrimin me te fundit te ardhur nga kampi roze, lidhur me reformen zgjedhore, shefi i ekzekutivit te PAD-se, Arben Demeti. Kesisoj, duke iu referuar draft propozimeve te depozituara dje ne Kuvend ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama