Rezultate te kerkimit per termin: +Edin

Total: 1361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.495Z

Edi do e tërheqë zvarrë nga flokët Edin

Nga Bledi Mane Ne nje interviste per News 24 kryetari i grupit parlamentar te PD-se Edi Paloka i nervozuar u shpreh se pas 18 qershorit do e terheqin zvarre nga floket kryeministrin socialist duke e nxjerre nga zyra. Pas ekspertizes shkencore, Parukieri Dixhital konstatoi se Edi Rama eshte qeros

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.366Z

Seldi kërkon të demaskojë Edin

25/03/10 17:35 Olta dhe Seldi diskutojnë për Eduardin dhe sjelljen e tij jo të hijshme, për faktin që ai fsheh ushqimet e përbashkëta brenda në valixhen e tij. Seldi shprehet se ai përvec se të hajë e të flejë, nuk ka ardhur për gjë tjetër, njësoj sikur të jetë me pushime.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.023Z

Edin Dzeko: Vitin tjeter 100 % tek Wolfsburg

Ka marre fund telenovela mes Milan dhe sulmuesit boshnjak te Wolfsburg, Edin Dzeko. Ne faqen zyrtare te internetit, kampionet e Gjermanise kane publikuar nje deklarate te Dzeko e cila ndoshta largon njehere e pergjithmone Milanin nga e ardhmja e lojtarit.“Ndjehem mire ne Wolfsburg d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.776Z

Për Edin, Ramushin dhe Jozefinën

Nga Kimete Berisha   1./ Edi Rama e futi në agjendën zyrtare qeveritare edhe ditëlindjen e mamit të tij. Sot mami i Edi Ramës e ka ditëlindjen, dhe për këtë ngjarje është njoftuar me kohë populli shqiptar, nëpërmjet një njoftimi që kryeministri i ardhshëm e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.864Z

Milani nënshkruan me Edin Dzekon

E zezë mbi të bardhë. Milani dhe boshnjaku Edin Dzeko kanë arritur marrëveshjen për ta veshur lojtarin kuqezi. Sky Sports Italia raporton se dy palët kanë nënshkruar një parakontratë, ndërsa tani radhën e ka Milani që duhet të arrijë një marrëveshje me ekipin e Volfsburgut. Eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.414Z

Edin Xheko kërkohet edhe nga Liverpuli

Interesimi Liverpul ka vënë Edin Xhekon në shënjestrën e tyre si zëvendësues të Fernando Torres, nëse ky i fundit largohet nga “Anfield” këtë verë, është bërë e ditur në “Daily Mail”. Xheko, 24 vjeç, ka qenë golashënuesi më i mirë i Bundesligës sezonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.456Z

Mançester Junaitid, sytë te Edin Xheko

Edin Xheko (23-vjeçar), sulmuesi boshnjak i Volsfburgut dhe njëkohësisht edhe një nga zbulimet më të bujshme të këtij sezoni në kampionatin gjerman të futbollit, është shndërruar në një ndër objektivat kryesorë të skuadrave më të mëdha të Evropës. Paraqitjet e tij të shkëlqy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama