Rezultate te kerkimit per termin: +Edin

Total: 1361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.776Z

Për Edin, Ramushin dhe Jozefinën

Nga Kimete Berisha   1./ Edi Rama e futi në agjendën zyrtare qeveritare edhe ditëlindjen e mamit të tij. Sot mami i Edi Ramës e ka ditëlindjen, dhe për këtë ngjarje është njoftuar me kohë populli shqiptar, nëpërmjet një njoftimi që kryeministri i ardhshëm e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.864Z

Milani nënshkruan me Edin Dzekon

E zezë mbi të bardhë. Milani dhe boshnjaku Edin Dzeko kanë arritur marrëveshjen për ta veshur lojtarin kuqezi. Sky Sports Italia raporton se dy palët kanë nënshkruar një parakontratë, ndërsa tani radhën e ka Milani që duhet të arrijë një marrëveshje me ekipin e Volfsburgut. Eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.414Z

Edin Xheko kërkohet edhe nga Liverpuli

Interesimi Liverpul ka vënë Edin Xhekon në shënjestrën e tyre si zëvendësues të Fernando Torres, nëse ky i fundit largohet nga “Anfield” këtë verë, është bërë e ditur në “Daily Mail”. Xheko, 24 vjeç, ka qenë golashënuesi më i mirë i Bundesligës sezonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.456Z

Mançester Junaitid, sytë te Edin Xheko

Edin Xheko (23-vjeçar), sulmuesi boshnjak i Volsfburgut dhe njëkohësisht edhe një nga zbulimet më të bujshme të këtij sezoni në kampionatin gjerman të futbollit, është shndërruar në një ndër objektivat kryesorë të skuadrave më të mëdha të Evropës. Paraqitjet e tij të shkëlqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.303Z

Ngacmime për Edin

19/02/10 01:35 Banorët mgacmojnë Rezartën për raportin dhe ndjenjat që ka Eduardi për të. Ajo tregon se këtë gjë e ka sqaruar me të dhe se ia ka bërë të qartë se vec do jenë shokë, por bisedat me të i pëlqejnë sepse kanë mendime të njëjta. Erioni dhe Bledi qeshin dhe th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.525Z

Valencia kërkon transferimin e Edin Dzeko-s nga Manchester City

Valencia po kërkon të bëjë një lëvizje sensacionale ku është mësuar se kërkon shërbimet e sulmuesit të Manchester City-t Edin Dzeko. Boshnjaku ka vetëm një vit të mbetur në kontratën e tij me City-n dhe mund të jetë i gatshëm të largohet nëse një klub i ofron një pagë të ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.965Z

Edin Xheko: Në qershor dua Milanin

Edin Xheko i ka idetë e qarta. Sulmuesi boshnjak dëshiron të luajë sa më shpejt me ngjyrat e Milanit dhe është i gatshëm të luftojë që kjo ëndërr të bëhet realitet. "Kam ende shanse që të transferohem te Milani", deklaroi 23-vjeçari. "Gjatë bisedave që kam zhvilluar së fundmi me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama