Rezultate te kerkimit per termin: +Eduart +Ndocajn

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.198Z

PS e Lezhës i përgjigjet Eduart Ndocajt: Je si gomari i Sanço Pançës

Deputeti lezhjan Eduart Ndocaj sulmoi dje me një postim në FB PS-në e Lezhës duke i quajtur servilë dhe të paaftë. Ai përmendi edhe erma si ai i Ermal Pacaj për të cilin tha se i servilosej për një panine me salqiqe. Pikërisht ky i fundit i ka kthyer përgjigje po në FB duke e kraha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.769Z

Ndocaj Rama te mos kete frike nga kandidimi

0 brbr SSSAbrASS brbrI njohur ndryshe si 8216kaubojsi8217 i socialisteve Eduart Ndocaj i cili tashme ka bere publike ambicjen per te garuar per Kryetar te Partise Socialisteve e fton kreun aktual Edi Rama te mos kete frike nga perballja me tebrbr brbrPer Ndocajn vendimi per te mos patur gare eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.912Z

Ndocaj tashmë me një rival në Kuvend, ja kush është Kauboji i ri

Eduart Ndocaj u kthye në një fenomen të rrjeteve sociale dhe mediatike, pasi u paraqit me kapele Kauboji në Parlamentin shqiptar, pak para se të bënte betimin e tij si deputet, disa muaj më parë. Të gjithë shkruan dhe u morën me kapelen e deputetit të qarkut të Lezhës, aq sa për një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.963Z

Lezhë, emigranti ndërton rrugën e Lalmit, nxjerr fshatin nga izolimi

Lezhë – Mbi 100 banorë të fshatit Lalm Lukaj të Lezhës kanë dalë nga izolimi që kishin prej dekadash nga mungesa e rrugës. Atë çfarë nuk ka mundur ta bëjë shteti, tashmë po e ndërton humanizimi i njerëzve të thjeshtë, të cilët e duan zonën e tyre. Falë kontributit të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.138Z

Ndocaj merr mandatin e Ndokës

Eduart Ndocaj pritet të zëvendësojë Arben Ndokën si deputet të qarkut të Lezhës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi sot që t'i dërgojë Parlamentit emrin e Eduard Ndocajt si zëvendësues i Ndokës, i cili dorëzoi mandatin më 7 shtator të këtij viti. Me 4 vota pro dhe 3 kundër K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.172Z

Rikthehet dashuria Rama-Ndocaj dhe kthetrat e Arjan Çanit

Eduart Ndocaj deri disa kohë më parë e akuzonte Edi Ramën për mosmirënjohje dhe se i kishte kthyer shpinën, në një moment kur procesi i marrjes së mandatit të deputetit për Ndocajn dukej se kishte ngrirë. Por tashmë që Ndocaj ka shkelur në Parlament, duket se situata ka ndryshuar. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.403Z

Ja sms-të me kërcënime mes Prefektit të Lezhës dhe Ndocajt (+18)

Deputeti Eduart Ndocaj deklaroi sot se ka marrë sms kërcënuese nga prefekti i Lezhës, Altin Jaku. Por dhe ky i fundit ka akuzuar Ndocajn se e ka kërcënuar me mesazhe. Jaku ka postuar në faqen e tij në Facebook një pjesë të bisedës me sms me deputetin Eduart Ndocaj dhe pretendon se nuk e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama