Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.383Z

Eliminatoret,fitojne ekipet pretendente

Ne ndeshjet e eliminatore te luajtura fitojne ekipet pretendente.Franca mund 1-0 Lituanine nderkohe qe Spanja fiton ndaj Turqise me po te njejtin rezultat.Fiton Argjentina ndersa Brazili barazon 1-1 ndaj Ekuadorit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.346Z

OJQ: Izraeli ka sulmuar ekipet mjekesore

Ushtria izraelite, pervec Hamasit, ka sulmuar edhe ekipet mjekesore qe ishin vendosur ne Gaza per t'u ardhur ne ndihme te plagosurve. Lajmin e kane bere te ditur disa OJQ-te izraelite. "Deshmitaret treguan se ushtaret izraelite sulmuan ekipet mjekesore qe ishin nisur per te shpetuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.414Z

Ekipet tona, ne vendnumero

Futbolli shqiptar eshte prekur shpesh nga debatet e dyshimta te trukimit te ndeshjeve evropiane. Megjithate, pavaresisht medieve te huaja qe kane shenjestruar se shumti futbollin tone, ekipet me te cilat jane ndeshur skuadrat shqiptare kane hedhur poshte mundesite e manipulimeve. Keshtu, me rastet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.152Z

Ekipet "mbyllin" stervitjen per kombetaren

Interesi i tifozerise shqiptare, si gjithmone sa here luan ekipi yne kombetar, edhe ndaj Maltes ishte i larte. Para ndeshjes, ne kryeqytet vemendja ishte perqendruar ne ndeshjen e kombetares. Ekipet e futbollit e mbyllen me shpejt stervitjen, per te qene gati para ekranit ne darke, kur u pasqyrua "l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.049Z

FederBet lëshon bombën: Ekipet Shqiptare trukojnë ndeshje

Kompania e specializuar kundër trukimeve “FederBet”, i ka dërguar një raport të hollësishëm Parlamentit Europian me një listë të gjatë të ndeshjeve të dyshuara si të manimpuluara, ku bëjnë pjesë e disa takime të kampionatit shqiptar por edhe ndeshjet e zhvilluara në Eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.502Z

Shtohen ekipet e interesuara per Kasamin

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 0947 Ekipet nga elita e futbollit italian nuk jane te vetmet qe e kerkojne Pajtim Kasamin. Perpos Cesenes Barit e Chievos interesim per mesfushorin shqiptar te Palermos se fundmi kane shprehur edhe ekipet nga liga e dyte italiane Serie B. Sipas uebfaqes i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.752Z

Ekipet shqiptare sterviten ne Turqi

Shtegtimet e ekipeve shqiptare te futbollit drejt brigjeve te Antalias Kemerit dhe Belekut ne Turqi po behen tradite per ata pak klube shqiptare qe kane mundesi financiare per te stervitur lojtaret e tyre ne kete vend qe ofron gjithe mundesite dhe kapacitetet per trajtim dhe akomodim te sportisteve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama