Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.152Z

Ekipet "mbyllin" stervitjen per kombetaren

Interesi i tifozerise shqiptare, si gjithmone sa here luan ekipi yne kombetar, edhe ndaj Maltes ishte i larte. Para ndeshjes, ne kryeqytet vemendja ishte perqendruar ne ndeshjen e kombetares. Ekipet e futbollit e mbyllen me shpejt stervitjen, per te qene gati para ekranit ne darke, kur u pasqyrua "l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.049Z

FederBet lëshon bombën: Ekipet Shqiptare trukojnë ndeshje

Kompania e specializuar kundër trukimeve “FederBet”, i ka dërguar një raport të hollësishëm Parlamentit Europian me një listë të gjatë të ndeshjeve të dyshuara si të manimpuluara, ku bëjnë pjesë e disa takime të kampionatit shqiptar por edhe ndeshjet e zhvilluara në Eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.502Z

Shtohen ekipet e interesuara per Kasamin

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 0947 Ekipet nga elita e futbollit italian nuk jane te vetmet qe e kerkojne Pajtim Kasamin. Perpos Cesenes Barit e Chievos interesim per mesfushorin shqiptar te Palermos se fundmi kane shprehur edhe ekipet nga liga e dyte italiane Serie B. Sipas uebfaqes i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.752Z

Ekipet shqiptare sterviten ne Turqi

Shtegtimet e ekipeve shqiptare te futbollit drejt brigjeve te Antalias Kemerit dhe Belekut ne Turqi po behen tradite per ata pak klube shqiptare qe kane mundesi financiare per te stervitur lojtaret e tyre ne kete vend qe ofron gjithe mundesite dhe kapacitetet per trajtim dhe akomodim te sportisteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.343Z

Ekipet, "riatdhesohen" ne fundjave

Ekipet tona te Kategorise Superiore, me perjashtim te Partizanit, ndodhet jashte per te zhvilluar pergatitjet e dimrit. Pothuajse te gjitha jane ne perfundim te pergatitjeve dhe pritet te rikthehen keto dite ne Shqiperi. Dinamo, Tirana, Flamurtari, Apolonia dhe Besa ndodhen aktualisht ne Antalia. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.608Z

Liga e Kampioneve 2009-2010: ekipet pjesëmarrëse

UEFA - Pas përfundimit të kampionateve kombëtare në kontinentin evropian, UEFA bëri zyrtare ditën e sotme listën e ekipeve që do të marrin pjesë në Uefa Champions League për sezonin 2009/2010. Ja lista: Faza e grupeve: Mançester Utd., Liverpul, Çelsi, Barcelona, Real Madrid, Sivilj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.274Z

Kupa, kualifikohen ekipet e medha

Aranit Muraci Asnje surprize nuk sollen ndeshjen e turit te pare te Kupes se Shqiperise, me perjashtim te eliminimit te Elbasanit nga Kamza. Nese i referohemi gjendjes se ekipeve dhe pozitave te tyre, ne te njejtin kampionat te Kategorise se Pare, kualifikimi i Kamzes nuk mund te quhet rezultat surp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama