Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.502Z

Shtohen ekipet e interesuara per Kasamin

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 0947 Ekipet nga elita e futbollit italian nuk jane te vetmet qe e kerkojne Pajtim Kasamin. Perpos Cesenes Barit e Chievos interesim per mesfushorin shqiptar te Palermos se fundmi kane shprehur edhe ekipet nga liga e dyte italiane Serie B. Sipas uebfaqes i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.752Z

Ekipet shqiptare sterviten ne Turqi

Shtegtimet e ekipeve shqiptare te futbollit drejt brigjeve te Antalias Kemerit dhe Belekut ne Turqi po behen tradite per ata pak klube shqiptare qe kane mundesi financiare per te stervitur lojtaret e tyre ne kete vend qe ofron gjithe mundesite dhe kapacitetet per trajtim dhe akomodim te sportisteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.343Z

Ekipet, "riatdhesohen" ne fundjave

Ekipet tona te Kategorise Superiore, me perjashtim te Partizanit, ndodhet jashte per te zhvilluar pergatitjet e dimrit. Pothuajse te gjitha jane ne perfundim te pergatitjeve dhe pritet te rikthehen keto dite ne Shqiperi. Dinamo, Tirana, Flamurtari, Apolonia dhe Besa ndodhen aktualisht ne Antalia. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.608Z

Liga e Kampioneve 2009-2010: ekipet pjesëmarrëse

UEFA - Pas përfundimit të kampionateve kombëtare në kontinentin evropian, UEFA bëri zyrtare ditën e sotme listën e ekipeve që do të marrin pjesë në Uefa Champions League për sezonin 2009/2010. Ja lista: Faza e grupeve: Mançester Utd., Liverpul, Çelsi, Barcelona, Real Madrid, Sivilj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.274Z

Kupa, kualifikohen ekipet e medha

Aranit Muraci Asnje surprize nuk sollen ndeshjen e turit te pare te Kupes se Shqiperise, me perjashtim te eliminimit te Elbasanit nga Kamza. Nese i referohemi gjendjes se ekipeve dhe pozitave te tyre, ne te njejtin kampionat te Kategorise se Pare, kualifikimi i Kamzes nuk mund te quhet rezultat surp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.967Z

Barca dhe Reali, 26 lojtare largohen me ekipet kombetare

Gjate 10 diteve te radhes, 26 lojtare nga 13 per secilen nga dy ekipet me te mira te Spanjes, nuk do te jene ne stervitje, pasi jane thirrur ne ekipet e tyre kombetare. Lajmi i ka shqetesuar trajneret respektive te Realit dhe te Barcelones. Pep Guardiola pas fitores se gjashte radhazi qe siguroi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.993Z

Zelande e Re ekipet e shpetimit prane galerise

Ekipet e shpetimit ne Zelanden e Re jane duke perfunduar shpimin e nje tuneli nentokesor ne minieren ku 29 minatore konsiderohen te humbur qe nga e premtja pas nje shperthimi nentoke. Tuneli i gjere vetem 15 cm ka arritur thellesine 135 m por i duhen dhe 27 cm per te arritur deri ne ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama