Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.343Z

Ekipet, "riatdhesohen" ne fundjave

Ekipet tona te Kategorise Superiore, me perjashtim te Partizanit, ndodhet jashte per te zhvilluar pergatitjet e dimrit. Pothuajse te gjitha jane ne perfundim te pergatitjeve dhe pritet te rikthehen keto dite ne Shqiperi. Dinamo, Tirana, Flamurtari, Apolonia dhe Besa ndodhen aktualisht ne Antalia. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.608Z

Liga e Kampioneve 2009-2010: ekipet pjesëmarrëse

UEFA - Pas përfundimit të kampionateve kombëtare në kontinentin evropian, UEFA bëri zyrtare ditën e sotme listën e ekipeve që do të marrin pjesë në Uefa Champions League për sezonin 2009/2010. Ja lista: Faza e grupeve: Mançester Utd., Liverpul, Çelsi, Barcelona, Real Madrid, Sivilj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.274Z

Kupa, kualifikohen ekipet e medha

Aranit Muraci Asnje surprize nuk sollen ndeshjen e turit te pare te Kupes se Shqiperise, me perjashtim te eliminimit te Elbasanit nga Kamza. Nese i referohemi gjendjes se ekipeve dhe pozitave te tyre, ne te njejtin kampionat te Kategorise se Pare, kualifikimi i Kamzes nuk mund te quhet rezultat surp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.967Z

Barca dhe Reali, 26 lojtare largohen me ekipet kombetare

Gjate 10 diteve te radhes, 26 lojtare nga 13 per secilen nga dy ekipet me te mira te Spanjes, nuk do te jene ne stervitje, pasi jane thirrur ne ekipet e tyre kombetare. Lajmi i ka shqetesuar trajneret respektive te Realit dhe te Barcelones. Pep Guardiola pas fitores se gjashte radhazi qe siguroi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.993Z

Zelande e Re ekipet e shpetimit prane galerise

Ekipet e shpetimit ne Zelanden e Re jane duke perfunduar shpimin e nje tuneli nentokesor ne minieren ku 29 minatore konsiderohen te humbur qe nga e premtja pas nje shperthimi nentoke. Tuneli i gjere vetem 15 cm ka arritur thellesine 135 m por i duhen dhe 27 cm per te arritur deri ne ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.872Z

Ekipet e Superliges nisin pergatitjet

0 brbr brbrFutbolli shqiptar do te pushoje deri me 21 janar ku do te luhen ndeshjet e fazes cerekfinale te Kupes se Shqiperise Por nderkohe ekipet e Superliges kane nisur pergatitjetbrbr brbrNje pjese do te grumbullohen ne Shqiperi disa te tjere jashte venditbrbr brbrKukesi qe e mbylli ne krye te r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.777Z

Nevil Dede ben "corap" ekipet e Superiores

Mbrojtesi Nevil Dede eshte mes kater klubeve te Shqiperise. Pervec Tiranes dhe Dinamos, edhe dy klube te rretheve, Elbasani dhe Vllaznia po shfaqin publikisht interes qe te sigurojne kartonin e lojtarit, i cili eshte aktualisht futbollist i lire ne tregun vendas. Numri i lojtareve cilesore, te lire

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama