Rezultate te kerkimit per termin: +Ekrem +Spahia

Total: 520
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.143Z

Burgosja për 14 shtatorin, Spahia merr dëmshpërblim

Ekrem Spahia Gjykata e Tiranës vendosi të dëmshpërblejë zv.ministrin e Mbrojtjes, Ekrem Spahia, njëherësh kryetar i Lëvizjes së Legalitetit, për qëndrimin në qeli dhe në arrest shtëpie për llogari të hetimeve të dosjes 14 shtatori në vitin 1998. Sipas vendimit të Gjykatës, Spahia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.568Z

Spahia, prezanton 16 kandidatet e Fierit

Kryetari i Partise Levizja e Legalitetit, Ekrem Spahia ka qene dje ne Lushnje ku ka prezantuar dhe 16 kandidatet e kesaj force politike per Qarkun e Fierit. Spahia duke kujtuar arritjet e mandatit te fundit shfaqi synimin madhor te anetaresimit te vendit ne Bashkimin Evropian. "Shqiptaret e meritojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.347Z

Berisha: Spahia e teproi me homoseksualët

Ekrem Spahia Kryeministri kritikon zv.ministrin e Mbrojtjes pas deklaratave. Kreu i PLL: Ne e kemi familjen të shenjtë, dallojmë nga PD. Kryeministri Sali Berisha u bë dje pjesë e debatit për një paradë të paralajmëruar nga homoseksualët në Tiranë më 17 maj. Duke folur në mbledhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.491Z

Spahia: “Dosja e 14 shtatorit është komedi e Prokurorisë”

Në Gjykatën e Tiranës u paraqit dje si i pandehur zëvendësministri i Kulturës. Laureta Rryçi Tiranë - Kreu i Partisë Lëvizja e Legalitetit, Ekrem Spahia, rikthehet si i pandehur në procesin e kryengritjes së armatosur të 14 shtatorit. Gjykata e Tiranës ka rinisur dje procesin me para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.150Z

Parada e homoseksualëve, Totozani: Spahia të kërkojë falje publike

Tiranë- Avokati i Popullit, Igli Totozni e ka dënuar qëndrimine zv. ministrit të Mbrojtjes, Ekrem Spahia, lidhur me paradën gay të paralajmëruar nga ambasada Pink.Sipas një njoftimi për shtyp, Totozani i ka bërë thirrje zv/ ministrit Spahia të kërkojë falje publike për fjalët që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.266Z

Zv/Ministrat e Mbrojtjes, Ekrem Spahia e Arjan Starova, i Turizmit, Dashnor Bajaziti

PLL dhe PBLD, perfshihen ne qeverisjen e djathte Ne mbledhjen e djeshme te qeverise jane emeruar tre zv/ministrat e rinj, duke e plotesuar kuadrin e plote te plotesimit te niveleve te dyta te qeverisjes se koalicionit te djathte bashke me LSI-ne. Keshtu, zv/ministri i Turizmit Kultures Rinise dhe Sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.359Z

Spahia: Te hapen dosjet

Partia Levizja e Legalitetit i ben thirrje maxhorances te mos hezitoje per te miratuar ligjin e hapjes se dosjeve. Sipas kreut te saj Ekrem Spahia, ligji duhet te parashikoje edhe denime per ata qe kryen krime ne diktature.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama