Rezultate te kerkimit per termin: +Ekrem +Spahia

Total: 520
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.057Z

Ekrem Spahia: Duhet zhdukur informaliteti ne sport

MTKRS i kunderpergjigjet serish akuzave te fundit, ne lidhje me problemet qe shoqerojne sportin ne vendin tone. Per sa i perket konfliktit te fundit, ne KOKSH dhe debatet qe kane shoqeruar keto dite sportin ne vend, reagon direkt zevendesministri i Turizmit Kultures Rinise dhe Sportive, Ekrem Spahia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.857Z

Ekrem Spahia: Të rikthehet dënimi me vdekje në Shqipëri

Partia Lëvizja e Legalitet kërkon rikthimin e dënimit me vdekje. Në një konferencë për shtyp kreu i kësaj partie Ekrem Spahia, deklaroi se duke marrë parasysh krimet e shumta, si dhe vrasjen e kryekomisarit të Shijakut, Adem Tahiri, është e domosdoshme që në vendin tonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.846Z

Ekrem Spahia: Të rikthehet monarkia. Berisha e ka lënë të hapur mundësinë për referendum

Share Kryetari i PLL, Ekrem Spahia, në një intervistë për GSH, thotë se zgjidhja për të shmangur këto situata të vështira sa herë bëhet fjalë për zgjedhjen e presidentit është rikthimi i monarkisë. Rikthimi i monarkisë është zgjidhja që u jep fund situatave të tilla sa herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.416Z

Ekrem Spahia, emërohet drejtori i ri i klubit

Kukësi Ish-zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Ekrem Spahia, është emëruar drejtor i përgjithshëm i klubit të Kukësit, ndërsa ndoqi që dje stërvitjen e ekipit verilindor. “Sigurisht që investimet e presidentit Gjici janë për ta institucionalizuar gjithë veprimt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.359Z

Ekrem Spahia: Ambasadori i Holandës të largohet nga Shqipëria

Ekrem Spahia / foto arkiv Kreu i PLL rikthehet në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij kundër komunitetit gei, madje kësaj radhe duke iu drejtuar edhe trupit diplomatik në vendin tonë. Në një deklaratë për shtyp mesditën e sotme, Ekrem Spahia kërkoi largimin e ambasadorit holandez,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.973Z

Seanca; Ekrem Spahia paraqitet për herë të parë në gjyq për “14 shtatorin”

Mesditën e djeshme, përkatësisht rreth orës 14:00, në Gjykatën e Tiranës vijoi procesi gjyqësor në ngarkim të shtetasve Alfons Zeneli, Antoneta Malaj, Dritan Zhgjeçi, Edmond Ymeri, Elvis Kamberi, Ekrem Spahia, Frrok Gjini, Ilir Zhilla, Sali Shehu dhe Shemsi Prençi, të akuzuar për vepr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.130Z

Ekrem Spahia dëmshpërblehet me 1.7 milion lekë për burgim të padrejtë për ngjarjet e 14 shtatorit

Share Gjykata e Tiranës ka vendosur të pranojë pjesërisht një padi të Ekrem Spahisë për dëmshpërblim pasi vlerëson se ai është burgosur me pa të drejtë për ngjarjet e 14 shtatorit 1998. Gjykatësi Artan Zeneli ka marrë vendimin që dëmshpërblen Spahinë për 385 ditët e qëndri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama