Rezultate te kerkimit per termin: +Ekrem +Spahia

Total: 520
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.359Z

Ekrem Spahia: Ambasadori i Holandës të largohet nga Shqipëria

Ekrem Spahia / foto arkiv Kreu i PLL rikthehet në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij kundër komunitetit gei, madje kësaj radhe duke iu drejtuar edhe trupit diplomatik në vendin tonë. Në një deklaratë për shtyp mesditën e sotme, Ekrem Spahia kërkoi largimin e ambasadorit holandez,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.973Z

Seanca; Ekrem Spahia paraqitet për herë të parë në gjyq për “14 shtatorin”

Mesditën e djeshme, përkatësisht rreth orës 14:00, në Gjykatën e Tiranës vijoi procesi gjyqësor në ngarkim të shtetasve Alfons Zeneli, Antoneta Malaj, Dritan Zhgjeçi, Edmond Ymeri, Elvis Kamberi, Ekrem Spahia, Frrok Gjini, Ilir Zhilla, Sali Shehu dhe Shemsi Prençi, të akuzuar për vepr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.130Z

Ekrem Spahia dëmshpërblehet me 1.7 milion lekë për burgim të padrejtë për ngjarjet e 14 shtatorit

Share Gjykata e Tiranës ka vendosur të pranojë pjesërisht një padi të Ekrem Spahisë për dëmshpërblim pasi vlerëson se ai është burgosur me pa të drejtë për ngjarjet e 14 shtatorit 1998. Gjykatësi Artan Zeneli ka marrë vendimin që dëmshpërblen Spahinë për 385 ditët e qëndri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.143Z

Burgosja për 14 shtatorin, Spahia merr dëmshpërblim

Ekrem Spahia Gjykata e Tiranës vendosi të dëmshpërblejë zv.ministrin e Mbrojtjes, Ekrem Spahia, njëherësh kryetar i Lëvizjes së Legalitetit, për qëndrimin në qeli dhe në arrest shtëpie për llogari të hetimeve të dosjes 14 shtatori në vitin 1998. Sipas vendimit të Gjykatës, Spahia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.568Z

Spahia, prezanton 16 kandidatet e Fierit

Kryetari i Partise Levizja e Legalitetit, Ekrem Spahia ka qene dje ne Lushnje ku ka prezantuar dhe 16 kandidatet e kesaj force politike per Qarkun e Fierit. Spahia duke kujtuar arritjet e mandatit te fundit shfaqi synimin madhor te anetaresimit te vendit ne Bashkimin Evropian. "Shqiptaret e meritojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.347Z

Berisha: Spahia e teproi me homoseksualët

Ekrem Spahia Kryeministri kritikon zv.ministrin e Mbrojtjes pas deklaratave. Kreu i PLL: Ne e kemi familjen të shenjtë, dallojmë nga PD. Kryeministri Sali Berisha u bë dje pjesë e debatit për një paradë të paralajmëruar nga homoseksualët në Tiranë më 17 maj. Duke folur në mbledhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.491Z

Spahia: “Dosja e 14 shtatorit është komedi e Prokurorisë”

Në Gjykatën e Tiranës u paraqit dje si i pandehur zëvendësministri i Kulturës. Laureta Rryçi Tiranë - Kreu i Partisë Lëvizja e Legalitetit, Ekrem Spahia, rikthehet si i pandehur në procesin e kryengritjes së armatosur të 14 shtatorit. Gjykata e Tiranës ka rinisur dje procesin me para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama