Rezultate te kerkimit per termin: +Ekrem +Spahia

Total: 520
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.461Z

Spahia Vepra e Lekes I pike referimi per te miren e kombit

Kryetari i Partisë Lëvizja e Legalitetit, Ekrem Spahia tha sot se, "ndarja nga jeta e Lekës I është një humbje e madhe, por vepra e tij do të vazhdojë të mbetet përgjithmonë një pikë referimi se si duhet të punojmë p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.818Z

Padia e LGBT ndaj Ekrem Spahisë, prokuroria: S'ka vepër penale

TIRANE- Prokuroria e Tiranës ka hedhur poshtë akuzat e ngritura ndaj kreut të Partisë Lëvizja e Legalitetit, Ekrem Spahia nga dy organizatat LGBT në vendin tonë. Në një përgjigje zyrtare ndaj kësaj padie të bërë nga Aleanca Kundër Diskriminimit dhe Pro LGBT, padi që erdhi si pasojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.118Z

Spahia mberrin ne Amsterdam

Incidenti mes zëvendësministrit shqiptar te Mbrojtjes, Ekrem Spahiu dhe ambasadori holandez në Shqipëri, Van Den Dol për homoseksualitetin, ka qene teme dite në Parlamentin e Holandës. Deputetët e Partisë Liberaldemokrate D66 kanë k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.150Z

Parada, Spahia: T'i hy në druLGTB: Ti rrezikon burgun

Të tjera rreth shkrimit Hazizaj: Flamuj në insitucione TIRANË – Avokati i Popullit ka reaguar pas deklarata e zv.ministri të Mbrojtjes në lidhje me mbajtjen e një parade të komunitetit homoseksual më 17 maj.Totozani, i kërkon zyrtarit të lartë të shtetit të kërkoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.151Z

Parada, Spahia: T'i hyj në druLGTB: Ti rrezikon burgun

Të tjera rreth shkrimit Hazizaj: Flamuj në institucione TIRANË – Avokati i Popullit ka reaguar pas deklarata e zv.ministri të Mbrojtjes në lidhje me mbajtjen e një parade të komunitetit homoseksual më 17 maj.Totozani, i kërkon zyrtarit të lartë të shtetit të kërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.856Z

Spahia: Të rikthehet dënimi me vdekje në Shqipëri

Partia Lëvizja e Legalitet kërkon rikthimin e dënimit me vdekje. Në një konferencë për shtyp kreu i kësaj partie Ekrem Spahia deklaroi se duke marrë parasysh krimet e shumta si dhe vrasjen e kryekomisarit të Shijakut Adem Tahiri është e do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.874Z

Procesi i demontimi Spahia zbardh detajet

Gjysma e parë e vitit 2012 ka qenë i suksesshëm për ecurinë e demontimit dhe çmilitarizimit të armatimeve dhe municioneve të vjetra e të rrezikshme të trashëguara nga regjimi komunist.  Zëvendësministri i  Mbrojtjes, Ekrem

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama