Rezultate te kerkimit per termin: +Ekuadorin

Total: 153
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.455Z

Ekuadori i hap dyert themeluesit te Wikileaks

Sipas agjencive nderkombetare te lajmeve zevendesministri i Puneve te Jashtme te Ekuadorit Kinto Lukas ka thkesuar se mund te pranoje Asangenin ne Ekuador pa asnje kusht.Ai theksoi se jo vetem qe eshte e rendesishme qe Asange te flase por edhe te degjohet. Lukas theksoi se publikimi i mbi 250 mije d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.684Z

Deschamps Franca nuk eshte favorite

Trajneri i Frances nuk preferon te shikoje pertej takimit te fundit te Grupit E me Ekuadorin edhe pse Les Bleus shpartalluan Zvicren per nje avancim thuajse te sigurt ne raundin tjeterbr br Trajneri i Frances nuk preferon te shikoje pertej takimit te fundit te Grupit E me Ekuadorin edhe pse Les Bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.185Z

Na keni bërë krenarë, ju lumtë shqiptarë

Granit Xhaka, Valon Behrami, Xherdan Shaqiri e Admir Mehmedi na kanë bërë krenarë me paraqitjen e tyre të parë në Botëror për Zvicrën. Zvicra arriti fitore të merituar me Ekuadorin me rezultat 2-1. Valencia kaloi Ekuadorin në epërsi n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.958Z

Snowden SHBA kercenon Ekuadorin

Shtetet e Bashkuara duken shumë të vendosura ta kthejnë Eduard Snowdenin në vend, ku ish-kontraktorin e CIA-s e pret përballja me akuzat për vjedhjen e pronës qeveritare, nxjerrjen e paautorizuar të informacionit për mbrojten kombëtare dhe trans

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.856Z

Kualifikueset Argjentina shkaterron Ekuadorin

Sergio Agüero, Gonzalo Higuaín, Lionel Messi dhe Ángel Di María ishin autorët e golave për Argjentinën në një ndeshje spektakolare që djemtë e Sabella luajtën në Buenos Aires ndaj Ekuadorit, takim i vlefshëm për kualifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.889Z

Assange Britania kercenon Ekuadorin

Ekuadori tashmë e ka marrë një vendim për sa i përket azilit politik të themeluesit të “Ëikileaks”, Julian Assange. Nga burimet paraprake thuhet se raporti do të bëhet publik në mëngjesin e ditës së enjte, sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.211Z

Sot takimet e grupeve E dhe F

brbrZvicra do te kerkoje vetem tre piket sonte ne mbremje kunder Hondurasit dhe te shpresoje ne te njejten kohe qe Franca te munde Ekuadorin per te zene nje vend ne turin e nje te tetave Skuadra e Otmar Hitzfeld sfidon Hondurasin qe pas dy ndeshjeve mban vendin e fundit ne grupin e ne kuoten e zero

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama