Rezultate te kerkimit per termin: +Eminem

Total: 206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.031Z

Eminem: Elton John me shpetoi nga droga

Elton John nuk njihet vetem si mjeshter i ekstravagances. Ne CV-ne e tij perfshihet edhe roli i keshilluesit per yjet e hip-hop-it, qe kane pasur probleme me drogen. Eminem ka deklaruar se sir Elton John e ka ndihmuar ne luften per te perballuar varesine prej saj dhe per te shpetuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.481Z

Rihanna dhe Eminem performojnë në MTV Movie Awards FOTO

  Pas suksesit të bashkëpunimit  të parë në vitin 2010 me këngën Love the way you lie, Rihanna dhe Eminem po shijojnë bashkëpunimin e tyre e dytë me Monster. Ylli i muzikës pop dhe reperi i mirënjohur Eminem kanë performuar fuqishëm natën e mbrëmshme në skenën e MTV Movie Awa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.962Z

Eminem Muzika me ka shpetuar jeten

Eminem është rrëfyer në një intervistë të gjatë për revistën ‘Rolling Stone’ duke hedhur dritë mbi periudhën e tij të errët të mbushur me drogë dhe alkool. Këngëtari 41-vjeçar thekso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.273Z

Rihanna e Eminem bashkë...

 Siç ka paralajmëruar rep artisti i njohur Eminem, ai dhe këngëtarja Rihanna do të bëjnë bashkë një mini turne, në suksesin e të cilës nuk dyshon askush. Kjo turne pritet të bëhet në fund të verës së k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.778Z

 Starton turi i koncerteve të Rihannës dhe Eminem

Fansat janë drithëruar të premten pasi Rihana dhe Eminem startuan turin e tyre të koncerteve, të quajtur “The monster tour”, i cili ngriti siparin në stadiumin e Pasadena, Kaliforni. 41 vjeçari Eminem dhe 26 vjeçarja bukuroshe Rihanna u ngjitën në skenë plot energji, duke kën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.560Z

Eminem padit partinë qeverisëse të Zelandës së re

Eminem ka paditur në gjykatë partinë qeverisëse të Zelandës së Re pasi ka përdorur këngën e tij gjatë një fushate. Reperi amerikan thotë se Partia Kombëtare ka përdorur në vitin 2014 gjatë një fushate politike, në mënyrë të palicensuar, një version të këngës  Lose Your

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.100Z

Rikthehet Eminem në skenë, të pranishmit në sallë “tërbohen” |VIDEO

Transmetuar më 17.08.2016 - 23:19 Legjenda e muzikës rap, Eminem, ka shënuar rikthimin më të jashtëzakonshëm në skenë në vitet e fundit. Eminem u shfaq në Detroit, në një performancë bef

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama