Rezultate te kerkimit per termin: +Eminem

Total: 206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.765Z

Eminem do zbuloje territore të reja

Reperi i njohur Eminem do të zbulojë “shtete të reja” në albumin e tij më të ri. Reper është duke punuar në albumin e tij të ri që pritet të publikohet së shpejti. Që nga viti 2010 atëherë kur edhe doli album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.507Z

Eminem rrëfehet sërisht sesi i shpëtoi drogës

Varësia ndaj drogës për pak nuk më mori jetën,rrëfehet kështu reperi i famshëm Eminem. Tashmë 40-vjeçari,e ka pohuar këtë gjë për dokumentarin e ri How To Make Money Selling Drugs. Ai ka treguar se si i kujtohet kur e kanë dërguar me urgjencë në spital për shkak t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.384Z

Vajza e Eminem shpallet Mbretëreshë

Reperi i njohur Eminem asnjëherë nuk e ka mohuar se prioriteti në jetë është vajza që ka me ish bashkëshorten Kim, Hailie Scott Mathers. Krijuesi i hitit Not Afraid gjithashtu i ka dedikuar një sërë këngësh të tilla si When Im Gone ku shfaq dhe portretin e saj të cilin e ka piktur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.654Z

Rita Ora sulmohet nga Eminem

I ftuar në një program radiofonik, reperi i njohur Eminem ka realizuar 8 minuta “Freestyle” dhe në “vargjet” e saj ofenduar shumë persona të showbizit. Ndër këta personazhe është edhe Rita Ora, për të cilën Eminem u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.276Z

Eminem, më i popullarizuari në Facebook

Nga Express më 15 mars 2011 në ora 18:51 I ndjeri Michael Jackson është kaluar nga Eminem si personi më i popullarizuar në rrjetin social Facebook. Reperi më herët kishte tejkaluar Lady GaGan si personi më i popullarizuar i gjallë, dhe tani ka mbledhur edhe më shumë fansa se Jackson

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.031Z

Eminem: Elton John me shpetoi nga droga

Elton John nuk njihet vetem si mjeshter i ekstravagances. Ne CV-ne e tij perfshihet edhe roli i keshilluesit per yjet e hip-hop-it, qe kane pasur probleme me drogen. Eminem ka deklaruar se sir Elton John e ka ndihmuar ne luften per te perballuar varesine prej saj dhe per te shpetuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.481Z

Rihanna dhe Eminem performojnë në MTV Movie Awards FOTO

  Pas suksesit të bashkëpunimit  të parë në vitin 2010 me këngën Love the way you lie, Rihanna dhe Eminem po shijojnë bashkëpunimin e tyre e dytë me Monster. Ylli i muzikës pop dhe reperi i mirënjohur Eminem kanë performuar fuqishëm natën e mbrëmshme në skenën e MTV Movie Awa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama