Rezultate te kerkimit per termin: +Emirates +Stadium

Total: 432
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.816Z

Derbi, Arsenali gjunjëzon Çelsin në Emirates Stadium

Derbi i Londrës është i Arsenalit. Përfundon 3-0 për skuadrën e Wenger ndeshja e madhe e fundjavës europiane, topcinjtë hakmerren ndaj Chelseat skuadrës që ju ishte kthyer në makth këto sezonet e fundit me një fitore të bujshme, duke i shkatërruar blutë brenda pjesës së parë në E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.142Z

Arsenali fiton Emirates Cup mund Wolfsburg ne finale

0 brbr SSSAbrASS brbrArsenali ka mundur Wolfsburgun 1-0 dhe ka siguruar kupen Emiratesbrbr brbrGolin e vetem te ndeshjes e ka shenuar Walcott Kupa Emirates zhvillohet nga vete topcinjte ne Emirates Stadium prej vitit 2007brbr brbrKy eshte trofeu i dyte i Arsenalit ne kete faze para-sezonale Te diel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!

Një triumf i mundshëm në Europa League duket si shpëtimi i vetëm për Arsenalin dhe Napolin  që në këtë sezon nuk kanë arritur të shfaqin diçka për tu mbajtur mend. Të dyja skuadrat do të vihën përballë njëra-tjetrës në fazën çerekfinale të kompeticionit të dytë më të r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.584Z

Platini në Emirates Stadium, Hasi ia “ngriu” buzëqeshjen

Presidenti i UEFA-s, Michael Platini, ka qenë i pranishëm në Emirates Stadium, për të ndjekur nga afër, sfidën më interesante të kësaj xhiroje, ndërmjet Arsenalit dhe Anderlechtit, që përfundoi 3-3. Francezi, ka zgjedhur kët&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.320Z

Arsenal-Barça: Emirates Stadium është gati për spektaklin e madh

Supersfida Dy mungesat: Spanjollët luajnë pa Injestën, ndërsa në dyshim është Fabregas Arsenali i pathyeshëm në shtëpi, sfidon Barcelonën, që në transfertë nuk ka humbur kurrë. Ky është vetëm një nga detajet e rëndësishme, që e karakterizojnë ndeshjen e sotme në Londër. Dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.464Z

Barbara: Kemi nevojë për një stadium të ri

Drejtoresha e Milanit, Barbara Berlusconi, thotë se klubi ka nevojë për një stadium të ri. Pasi ka parë ambientin në Emirates Stadium të Arsenalit në mesjavë, Barbara ka thënë se tifozët e Milani meritojnë një stadium të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.765Z

Liverpool mposht Arsenalin në Emirates

Nga Express më 20 gusht 2011 në ora 15:39 Liverpool mposhti Arsenalin në udhëtim me rezultat 2-0 në njërën prej kryendeshjeve të xhiros së dytë të Premierligës, para asaj mes kampionit Manchester United dhe Tottenhamit që zhvillohet të hënën. Ekipi i Kenny Dalglish siguroi fitor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama