Rezultate te kerkimit per termin: +Emirates +Stadium

Total: 432
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.873Z

Edhe Bayerni pas Songut

Barcelona nuk është i vetmi ekip që ka shfaqur interesim për mesfushorin e Arsenalit, Alexandre Song. Sipas medieve gjermane, së fundmi futbollistit kamerunas ia ka vënë syrin edhe Bayern Munichu. Skuadra bavareze nuk ka arritur ta bindë Athletic Bilbaon që t’ia shesë përfaqësuesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.641Z

Arsenal ofron 15 milionë funta për Shaqirin

Arsenali pati një nismë fantastike të këtij edicioni, falë përforcimit me Mesut Ozilin. Mirëpo, klubi anglez parasheh të shpenzojë edhe miliona të tjerë gjatë afatit të ardhshëm kalimtar të janarit. Sipas gazetës britan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.132Z

Henry debuton në FA Cup?

Legjenda e Arsenalit, Thierry Henry pritet të rikthehet në klub muajin e ardhshëm, kurse debutimi i tij i trete me fanellën e gjigantit londinez pritet ta bëjë në duelin kundër Swanseas në rrethin e tretë të FA Cup më 6 janar. Sipas medieve angleze, Henry tashmë ka arritur marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.417Z

Arsenali po vuan

Mesfushori i Arsenalit, Mikel Arteta ka pranuar se “njerëzit po vuajnë” brenda zhveshtores së gjigantit londinez, pas serisë së rezultateve negative në Premierligë dhe Ligën e Kampionëve. Por, spanjolli pret përgjigje pozitive nga ekipi duke filluar nga dueli me West Bromwich Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.164Z

Chelsea barazon me Tottenhamin

Chelsea ka barazuar pa gola me Tottenhamin në ndeshjen kryesore të xhiros së 30-të në Premierligë. Pavarësisht rasteve të shumta për të dyja skuadrat, rrjetat mbetën të pamposhtura dhe ekipet i ndanë pikët në Stamford Bridge. Me këtë barazim 0-0, Chelsea mbetet i pesti me 50 pikë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.207Z

Arsenal - Besiktas, formacionet zyrtare

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes kualifikuese për Ligën e Kampionëve, që pas pak në Emirates Stadium do të zhvillohet ndërmjet Arsenalit dhe Besiktas. Arsenal: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Wilshere, Ox, Flamini, Cazorla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.840Z

Almunia largohet në janar?

Nga Express më 02 janar 2011 në ora 09:13 Eksperienca e Manuel Almunias në Arsenal mund të marrë fund gjatë janarit. Portieri spanjoll dhe klubi anglez mund të ndahen, ngase marrëdhëniet në mes tyre janë ftohur. 33 vjeçari tash është portieri i tretë në Emirates Stadium dhe si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama