Rezultate te kerkimit per termin: +Ende

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.809Z

Mici: Jam ende sekretar i FSHF

Roland Mici është ende sekretar i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Futbollit. Lajmi konfirmohet nga vetë ai në një prononcim ditën e djeshme për gazetën "Tirana Observer". "Kam qenë deri në orët e para të mëngjesit në një sebep familjar dhe sapo jam ngritur nga gjumi (ora 13:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.982Z

Reforma opozita ende pa nje draft

Partia Socialiste nuk ka ende nje draft te pergatitur per amendimin e Kodit Zgjedhor. Burime prane saj bene te ditur se aktualisht pergatitjet lidhur me kete ceshtje kane mbetur vetem ne planin politik pa kaluar ne perpunimin e nje dokumenti konkret juridik. Madje nje mendim qe mbetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.598Z

Kosova ende pa qeverine e re

Përvjetori i tretë i pavarësisë së Kosovës do ta gjejë shtetin e ri pa institucione të reja. Kjo, pasi që para 17 shkurtit nuk do të konstituohet as Kuvendi e as qeveria e re, e po ashtu as presidenti i shtetit. 24 shkurti ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.031Z

Durrës, vrasje me armë afër hekurudhës, viktima ende e paidentifikuar

Durrës – Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur rreth orës 10:40 në zonën e plazhit në Durrës, të njohur si zona e hekurudhës. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe janë të paqarta errethanat e ngjarjes. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të japë informacionin parapra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.034Z

Ekuador minatoret 2 te vdekur dhe 2 ende te gjalle

Dy prej kater minatoreve te bllokuar ne minieren e ekuadorit jane gjetur te vdekur ndersa dy te tjeret mund te jene ende te gjalle. Lajmin e ka bere te ditur ministri i Burimeve Natyrore te Parinovueshme Carlos Pareja. Operacionet ne vijim do te vazhdojne derisa te dime per fatin e dy min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.970Z

Sistemi i drejtësisë ende me mentalitetin e UNMIK’ut

Kryeministri Hashim Thaçi, ripërsëriti zotimin për luftimin e korrupsionit dhe dukurive të tjera negative, por ai ka deklaruar se për të luftuar një dukuri të tillë duhet të ketë edhe reforma të thella në sistemin e drejtësisë. Ai ka kritikuar sistemin e drejtësisë, duke thënë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.930Z

Topalli shqetësohet pse Hillari Klinton nuk po thotë ende që do kandidojë për presidente

Jozefina Topalli, kryetarja në detyrë e Kuvendit të Shqipërisë, dikur kishte ambicie për tu bërë presidente e vendit. Nuk dihet nëse kjo ëndërr e vjetër e saj gjallon ende, por në një postim të fundit të saj në Facebook, ajo shqetësohet se përse një tjetër femë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama