Rezultate te kerkimit per termin: +Ende

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.553Z

Reali ende favorit

Mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas mendon se Real Madridi është ende favorit në garë për titull në La Liga. Gjiganti katalan ishte dhjetë pikë prapa Realit muajin e kaluar, por barazimet e njëpasnjëshme ndaj Malagës dhe Villarrealit u kanë mundësuar atyre të afrohen ndaj liderit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.007Z

Ende pa konkluzione

Shumica e pikëpyetjeve të Gërdecit ende në fuqi. Dje u mor në pyetje komandanti i armatim-municionit në Komandën e Forcave Ajrore, i cili shpjegoi mënyrën e përzgjedhjes së predhave që shkonin për çmontim TIRANË – Saktësisht 36 ditë pas ngjarjes tragjike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.925Z

Ende e pakonsumuar

E bukur dhe mjaft e kërkuar. Po punon për të realizuar këngën më të re. Premton për befasi dhe është në përgatitje të albumit të ri gjatë verës. Nuk merret vetëm me këngën sepse ia ka ënda edhe të lexojë. Për Express flet Zanfina Ismaili. Nga Mehdi Abdullahu më 22 qershor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.547Z

Guardiola, ende i pavendosur

Pep Guardiola ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë drejtimin e Barcelonës pas përfundimit të këtij sezoni. 41 vjeçari Guardiola, i cili ka fituar 13 nga 16 titujt e mundshëm prej kur mori timonin e gjigantit katalan gati katër sezone më parë ka thënë se “Më duhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.759Z

Tajlandë, ende asnjë marrëveshje

Nuk ka ende një marrëveshje mes qeverisë tajlandeze të kryeministrit Vejajiva dhe "këmishëve të kuqe", partizanët e ish-kryeministrit Thaksin Shinawatra. Kompromisi mes dy palëve, pas takimit të dytë direkt që është zhvilluar në kryeqytetin Bangkok, duket ende i vështirë. Në për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.316Z

Pastori ende në gjykim

Një pastor 80-vjeçar është ende nën gjykim dhe kjo pas 50 vitesh me akuzën se ka vjedhur 69 dele kundrejt një bariu.   Çështja ende nuk është mbyllur pasi personi në fjalë, që nga çasti i vjedhjes, nuk ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.239Z

I zhdukuri ende biznesmen

Edhe pse rezulton i zhdukur që prej vitit 1995, shqiptaro-maqedonasi vazhdon të jetë përfaqësues ligjor i kompanisë Albatros, e cila ka ende status aktiv TIRANË - Shqiptaro-maqedonasi Remzi Hoxha, i zhdukur që prej tetorit të vitit 1995, rezulton të jetë ende p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama