Rezultate te kerkimit per termin: +Ende

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.759Z

Tajlandë, ende asnjë marrëveshje

Nuk ka ende një marrëveshje mes qeverisë tajlandeze të kryeministrit Vejajiva dhe "këmishëve të kuqe", partizanët e ish-kryeministrit Thaksin Shinawatra. Kompromisi mes dy palëve, pas takimit të dytë direkt që është zhvilluar në kryeqytetin Bangkok, duket ende i vështirë. Në për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.316Z

Pastori ende në gjykim

Një pastor 80-vjeçar është ende nën gjykim dhe kjo pas 50 vitesh me akuzën se ka vjedhur 69 dele kundrejt një bariu.   Çështja ende nuk është mbyllur pasi personi në fjalë, që nga çasti i vjedhjes, nuk ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.239Z

I zhdukuri ende biznesmen

Edhe pse rezulton i zhdukur që prej vitit 1995, shqiptaro-maqedonasi vazhdon të jetë përfaqësues ligjor i kompanisë Albatros, e cila ka ende status aktiv TIRANË - Shqiptaro-maqedonasi Remzi Hoxha, i zhdukur që prej tetorit të vitit 1995, rezulton të jetë ende p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.158Z

Ozil ende në bisedime

Ylli i Werder Bremenit, Mesut Ozil ka refuzuar njoftimet se tashmë ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës në klub. Në javët e fundit ai ka zhvilluar bisedime me drejtuesit e klubit rreth marrëveshjes së re, pasi ajo aktualja i skadon më 2011. Një numër i klubeve të mëdha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.735Z

Jam ende gjallë!

Nga Arta Tozaj- Bruksel Jam gjallë! Ishte përgjigjja e rrufeshme për të qetësuar qindra miq e të afërm të interesuar. Telefonat nuk funksiononin. Interneti, megjithëse tepër i dobët, ishte e vetmja formë për të kuptuar se kush qe shëndoshë e mirë. Atentati i dyfishtë në aeropor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.368Z

Owen ende kërkon klub

Afati kalimtar i verës është mbyllur kurse Michael Owen nuk gjeti një skuadër të re. Por, ish reprezentuesi anglez është optimist se do të gjejë angazhim në ditët e ardhshme. Si futbollist i lirë, sulmuesi mund të nënshkruajë për ndonjë klub edhe pas mbylljes së afatit kalimtar. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.075Z

Barcelona, ende e njëjta

Javier Mascherano insiston se Barcelona është ende ekipi i njëjtë, edhe pas largimit të Pep Guardiolës. Ai shton se katalunasit janë të vendosur t’i arrijnë sukseset e viteve të kaluara. “Kishte njerëz që kishin dyshime në fillim të sezonit, pas fillimit të ciklit të ri, po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama