Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Operacioni Ura, Endrit Dokle, sërish përballje me drejtësinë

Hetimet Prokuroria, gati dosjen n gjykat pr antarin e bands s Durrsit. Organizonte trafik droge nga qelia Prgjimet e 12 celularve kan zbuluar nj linj trafiku droge nga qelit e paraburgimit 313 n Tiran, ku antari i bands s Durrsit, Endrit Dokle, organizonte shokt e miqt duke u dhn urdhra pr kt trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.233Z

Trafiku i drogës, Endrit Dokle dhe Taullaj mbeten në burg

19/05/2010 Masë e re për anëtarin e Bandës së Durrësit TIRANË- Endrit Dokle ishte përgatitur që shumë shpejt të përfundonte gjyqin si i pandehur në grupin e Durrësit dhe të merrte dënimin duke pretenduar për pafajësi. Por dje ndodhi ndryshe. Prokuroria kërkoi masë të re arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.786Z

Endrit Dokle trafik droge nga qelite e burgut

Dosja Operacioni URA zenkat zbuluan 8 te pandehurit Megjithese i arrestuar Endrit Dokle nje nga kreret e organizates kriminale te qytetit te Durresit ka arritur te trafikoje dhe shperndaje lende narkotike. Nga qelia e paraburgimit 313 dhe nga Burgu 325 Dokle ka arritur te gjeje lenden narkotike dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.856Z

Pas burgimit të përjetshëm Endrit Dokle dënohet edhe 16 vjet burg

Të tjera rreth shkrimit Dënimet për anëtarët e "Bandës së Durrësit" Më 9 janar Endrit Dokle kërkoi pafajësinë TIRANE - Pas dënimit me burgim të përjetshëm, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar për herë të dytë, Endrit Doklen, anëtar i “Bandës së Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Endrit Dokle drejtues i trafikut te droges nga burgu

Prokuroria mbyll hetimin per nente te akuzuar si pjesetare te nje grupi italo- shqiptar qe dergonte heroine ne Itali Ne Itali jane arrestuar 9 persona ndersa pjesa tjeter ne Shqiperi. Trafiku drejtohej me telefon nga burgu TIRAN- Prokuroria per Krime te Renda ne kryeqytet mbyll hetimet dhe dergo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.852Z

Ellenica shkatërron rrjetin e trafikut të drogës Itali-Ballkan. Endrit Dokle dhe tetë shqiptarë pjesë e trafikut

Një super-operacion antidroge i policisë italiane ka vënë në pranga 71 persona dhe ka mundur të shkatërrojë një rrjet trafiku droge në Ballkan. Operacioni blic i koduar me emrin Ellenica është shtrirë në Itali, Shqipëri, Bosnje dhe Kosovë. Policia ka arritur të sekuestrojë 2 kuinta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.440Z

Droga, Prokuroria: 91 vjet burg grupit të Endrit Dokles

Prokuroria për Krimet e Rënda kërkoi dje deklarimin fajtorë dhe dënimin me burg, në një total prej 91 vjetësh, për shtatë persona të akuzuar për trafik heroine drejt Italisë.Bëhet fjalë për të arrestuarit në maj të vitit 2010 nga operacioni policor Ura, i cili u zhvillua kundër g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama