Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.623Z

“Dokle trafik heroine nga burgu”

Trazhgim SokolajEndrit Dokle, i arrestuar në vitin 2005 me akuzën e kryerjes së disa krimeve në kuadër të “Bandës së Durrësit”, vendoset nën akuzë për trafik ndërkombëtar droge nga burgu. Prokuroria e Krimeve të Rënda bëri publike dje rezultatet e operacionit të koduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.060Z

Gjurmet e gjakut "kryqezojne" Endrit Doklen

Leonard Bakillari TIRANE - Edhe dje Prokuroria per Krime te Renda nuk mundi te lexoje kerkesen per gjykim ndaj 17 anetareve te "Bandes se Durresit", mbi te cilet rendojne nje sere akuzash te renda. Shkak per shtyrjen e radhes u be serish mungesa e avokateve mbrojtes te te pandehurve, duke shenuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.729Z

Banda e Durresit Dokle drejtoi trafikun nga burgu

TIRANE-Endrit Dokle i akuzuar si nje prej krereve te bandes se Durresit do te kete nje tjeter perballje maratone me drejtesine shqiptare. Mijera faqe me pergjime te vendosura ne 26 kapituj duket se jane prova kyce per te vertetuar akuzat e trafikut nderkombetar te heroines ndaj Endrit Dokles i ciles

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.228Z

Operacioni Ura, Taullaj dhe Dokle mbeten në burg

Gjykata u komunikon akuzat dy prej të pandehurve që trafikonin drogë nga Shqipëria në Itali Gjykata e Krimeve të Rënda u ka komunikuar dje akuzat e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike Endrit Dokles dhe Edmond Taullajt. Togat e zeza kanë vlerësuar masën e sigurisë “arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.231Z

Dokle I penduari beri vrasje ne Tirane

/ / Ai dhe Sardian Sulejmani dy te pandehurit e bandes se Durresit akuzojne Adriatik Colin te penduarin dhe bashkepunetorin e drejtesise se ka kryer vrasjen e Ilir Koldashit ne tetor te vitit 2005 ne Tirane. Te pakten keshtu kishin pohuar te pandehurit Endrit Dokle dhe Sard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.230Z

Dokle e Sulejmani Coli vrau Ilir Koldashin

Dokle Sulejmani e Hoxhosmani kane dhene deshmi per vrasjen e bodigarit te PAB-it. Kur dosja u mor nga Krimet e Renda ata kycen gojen Prokuroria vendosi te lexonte deklarimet e dhena ne prokurori per tre nga te akuzuarit TIRAN- Adriatik Coli me tha se e kishte qelluar Ilir Koldashin te PUB-i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.234Z

Dokle mori me qira garazhin ku u ekzekutua Avni Gashi

Deshmitari Me telefonoi nje vajze tha se ishte motra e Endritit Ne seancen e 142 te gjykimit te bandes se Durresit deshmitaret e akuzes kane treguar me detaje ekzekutime te kryera nga kjo organizate kriminale duke sjelle edhe peshtjellim ne salle. Disa prej te pandehurve kane reaguar menjehere sapo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama