Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.638Z

Koldashi Kur u vra Iliri ne vendngjarje ishte Indrit Dokle

Banda e Durresit/ Prokuroret heqin dore nga deshmitaret e tjere pritet pyetja e 15 te pandehurve Prokuroria e Krimeve te Renda hoqi dore dje nga deshmitaret e mbetur ne listen e propozuar prej tyre. Ne seancen e radhes te henen e ardhshme pritet te niset me pyetjen e 15 te pande

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.833Z

Lul Berisha bisede misterioze me kundershtarin Dokle

Redinalda Caushaj Tirane- Rivalet e "Bandes se Durresit" kane biseduar per 10 minuta ne kafaz perpara se te niste procesi gjyqesor ne ngarkim te tij. Endrit Dokle, i cili ishte ulur ne cep te kafazit, ne karrigen pas tij ishte ulur i pandehuri Lulzim Berisha, i cilesuar si kundershtari i tij, kane n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.999Z

Banda e Durrësit, Dokle sulmon akuzën për gjyqin

Ndërsa parashtronte konkluzionet përfundimtare të klientit të tij, avokati i Endrit Dokles, në proçesin gjyqësor për bandën e Durrësit nuk ka lënë pa shigjetuar edhe drejtuesit e qeverisë. Në dokumentin e konkluzioneve përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.640Z

Dokle telefonoi Avni Gashin te nesermen u gjet i vrare

Nena e nje prej viktimave te grupeve rivale te Durresit hodhi akuza ndaj te pandehurit per vrasjen e te birit TIRAN- Nena dhe vellai i te vrarit Avni Gashi deshmuan dje me cilesine e deshmitareve te akuzes ne procesin penal prane Gjykates per Krime te Renda ne kryeqytet ku po gjykohen 16 te pande

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.616Z

Dokle, trafik narkotikësh nga qelitë e burgut

Prokuroria i përgjoi 12 aparate celularë. Të arrestuarit, krahas trafikut të drogës, administronin lokale dhe fabrika birrash Pesë persona kanë rënë në pranga me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ndërsa dy të tjerëve u janë komunikuar akuzat e trafikut ndërkombëtar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.935Z

"Banda e Durrësit", Lul Berisha, Dokle e Indrit Taullaj rebelohen për avokatët

 TIRANE - Tre eksponentët kryesorë të "Bandës së Durrësit", Lulzim Berisha, Endrit Dokle dhe Indrit Taullai do të kenë mbrojtës të tjerë ligjorë në seancat e ardhshme gjyqësore. Vendimi për avokatët e rinj u mor nga Gjykata për Krimet e Rënda, në seancën e djeshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Trafiku i droges i drejtuar nga Indrit Dokle perfundojne hetimet

Dosja e plote ne gjykate per gjykim. Hetimet episodet kriminale dhe pergjimet qe zbardhen aktivitetin nga brenda dhe jashte burgut Perfundon hetimi dhe dergohet per gjykim ne Gjykaten e Krimeve te Renda grupi i drejtuar nga burgu prej Indrit Dokles akuzuar per Trafik te lendeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama