Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.895Z

Nëntë persona nën akuzë për trafik ndërkombëtar heroine dhe kokaine

Këta persona akuzohen nga autoritetet italiane se janë përfshirë në veprimtarinë e importit, transportit dhe shitjes së lëndëve narkotike Organizata Grupi i shqiptarëve u hetua nga prokuroria italiane. U faktua se disa shqiptarë trafikonin qindra kilogramë heroinë dhe kokainë Operacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.628Z

Trafik droge, Dokle i "Bandës së Durrësit" njihet sot me akuzat

TIRANE- Endrit Dokle, një prej të akuzuarve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda si kapo i një fraksioni të së ashtuquajturës "Banda e Durrësit", do të përballet sot me Gjykatën e Krimeve të Rënda, jo për të dhënë llogari për krimet e kryera me miqtë e tij të bandës. Ai do të nji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.289Z

Atentati i pamundur ndaj Lulzim Berishës

Pas vrasjes së Klodjan Saliut, drejtimin e organizatës kriminale tani e merr në dorë Endrit Dokle, i cili bashkëpunëtorin më të ngushtë ka Adriatik (Dritan) Colin. Menjëherë pas vrasjes dhe idesë se organizatori i saj është Lulzim Berisha, të pandehurit Endrit Dokle e Adriatik (Dritan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.746Z

Krimet e Rënda, jepet akuza për tre të pandehur

Gjykata e Krimeve të Rënda u komunikoi akuzat edhe tre të pandehurve të tjerë të operacionit “Ura”, Endrit Dokle, Jorid Xhunga dhe Edmond Taullai. Duke qene se gjykatesja Flora Hajredinaj ndodhet edhe ne procesin gjyqesor te Bandes se Durresit, ku Endrit Dokle eshte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.445Z

Trafiku nga qelia, 100 vjet burg ortakëve të Dokles

SHKRUAN: Leonard Bakillari 30-06-2011 11:32Tiranë- Prokuroria për Krime të Rënda i kërkoi dje gjykatës të shpallë fajtorë dhe të dënojë me rreth një shekull burg, të pandehurit e dosjes së njohur si “Durrësi 2”, pjesë e të cilës ka qenë edhe Endrit Dokle. Dy seanca më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.444Z

Banda e Durrësit, i penduari rrëfen atentatin për Lul Berishën

Laureta Rryçi Seanca e radhës për bandën e Durrësit vijoi dje me debate të ashpra mes avokatëve të të pandehurve dhe mes avokatëve me prokurorin e çështjes. Burime nga persona që ishin prezent në sallë sqaruan dje për gazetën “Albania” se debatet kanë qenë aq të ashpra, sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.486Z

Vrasja e Koldashit dhe fundi i Bandës së Durrësit

 Grupimi që dikur drejtohej nga Klodian Saliu është transformuar tërësisht dhe Endrit Dokle ka mbledhur rreth vetes njerëz të rinj. Ata janë kryesisht nga veriu i vendit dhe i vetmi durrsak është Adriatik Coli. Pikërisht Coli është shkaku përse të gjithë të tjerët u futën në bur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama