Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.746Z

Krimet e Rënda, jepet akuza për tre të pandehur

Gjykata e Krimeve të Rënda u komunikoi akuzat edhe tre të pandehurve të tjerë të operacionit “Ura”, Endrit Dokle, Jorid Xhunga dhe Edmond Taullai. Duke qene se gjykatesja Flora Hajredinaj ndodhet edhe ne procesin gjyqesor te Bandes se Durresit, ku Endrit Dokle eshte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.445Z

Trafiku nga qelia, 100 vjet burg ortakëve të Dokles

SHKRUAN: Leonard Bakillari 30-06-2011 11:32Tiranë- Prokuroria për Krime të Rënda i kërkoi dje gjykatës të shpallë fajtorë dhe të dënojë me rreth një shekull burg, të pandehurit e dosjes së njohur si “Durrësi 2”, pjesë e të cilës ka qenë edhe Endrit Dokle. Dy seanca më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.444Z

Banda e Durrësit, i penduari rrëfen atentatin për Lul Berishën

Laureta Rryçi Seanca e radhës për bandën e Durrësit vijoi dje me debate të ashpra mes avokatëve të të pandehurve dhe mes avokatëve me prokurorin e çështjes. Burime nga persona që ishin prezent në sallë sqaruan dje për gazetën “Albania” se debatet kanë qenë aq të ashpra, sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.486Z

Vrasja e Koldashit dhe fundi i Bandës së Durrësit

 Grupimi që dikur drejtohej nga Klodian Saliu është transformuar tërësisht dhe Endrit Dokle ka mbledhur rreth vetes njerëz të rinj. Ata janë kryesisht nga veriu i vendit dhe i vetmi durrsak është Adriatik Coli. Pikërisht Coli është shkaku përse të gjithë të tjerët u futën në bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.918Z

Banda e Durrësit, akuza të reja Lul Berishës e Dokles

Endrit Dokle TIRANE – Prokuroria për Krimet e Rënda “riformaton” akuzat për të pandehurit e “bandës së Durrësit”. Në seancën e djeshme, prokurorët e çështjes u kanë komunikuar të gjithë të pandehurve plotësimin e akuzave ndaj tyre, referuar ndryshimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Lul Berisha dhe Indrit Dokle ne te njejtin kafaz

Tirane - Prokuroria e krimeve te Renda me ne fund ia ka dale te lexoje para gjykates kerkesen per gjykim te bandes se Durresit. Ne seancen e djeshme, prokuroret e ceshtjes kane risjelle edhe nje here boten e nendheshme te krimeve qe kane ndodhur gjate 15 viteve te fundit ne qytetin e Tiranes dhe Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.229Z

Vrasja mafioze: Biznesmeni, në dosjen e bandës së Durrësit

Adriatik Coli Dëshmia e të penduarit Adriatik Coli: Gent Gashi mori 100 mijë euro për kokën e Lul Berishës. Biznesmeni Gentian Zguri (Gashi), i vrarë të dielën me një plumb në kokë në Durrës, dyshohet se ka pasur të bënte në të kaluarën e tij me bandën e Durrësit. Historia duke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama