Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.445Z

Trafiku nga qelia, 100 vjet burg ortakëve të Dokles

SHKRUAN: Leonard Bakillari 30-06-2011 11:32Tiranë- Prokuroria për Krime të Rënda i kërkoi dje gjykatës të shpallë fajtorë dhe të dënojë me rreth një shekull burg, të pandehurit e dosjes së njohur si “Durrësi 2”, pjesë e të cilës ka qenë edhe Endrit Dokle. Dy seanca më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.444Z

Banda e Durrësit, i penduari rrëfen atentatin për Lul Berishën

Laureta Rryçi Seanca e radhës për bandën e Durrësit vijoi dje me debate të ashpra mes avokatëve të të pandehurve dhe mes avokatëve me prokurorin e çështjes. Burime nga persona që ishin prezent në sallë sqaruan dje për gazetën “Albania” se debatet kanë qenë aq të ashpra, sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.486Z

Vrasja e Koldashit dhe fundi i Bandës së Durrësit

 Grupimi që dikur drejtohej nga Klodian Saliu është transformuar tërësisht dhe Endrit Dokle ka mbledhur rreth vetes njerëz të rinj. Ata janë kryesisht nga veriu i vendit dhe i vetmi durrsak është Adriatik Coli. Pikërisht Coli është shkaku përse të gjithë të tjerët u futën në bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.918Z

Banda e Durrësit, akuza të reja Lul Berishës e Dokles

Endrit Dokle TIRANE – Prokuroria për Krimet e Rënda “riformaton” akuzat për të pandehurit e “bandës së Durrësit”. Në seancën e djeshme, prokurorët e çështjes u kanë komunikuar të gjithë të pandehurve plotësimin e akuzave ndaj tyre, referuar ndryshimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Lul Berisha dhe Indrit Dokle ne te njejtin kafaz

Tirane - Prokuroria e krimeve te Renda me ne fund ia ka dale te lexoje para gjykates kerkesen per gjykim te bandes se Durresit. Ne seancen e djeshme, prokuroret e ceshtjes kane risjelle edhe nje here boten e nendheshme te krimeve qe kane ndodhur gjate 15 viteve te fundit ne qytetin e Tiranes dhe Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.229Z

Vrasja mafioze: Biznesmeni, në dosjen e bandës së Durrësit

Adriatik Coli Dëshmia e të penduarit Adriatik Coli: Gent Gashi mori 100 mijë euro për kokën e Lul Berishës. Biznesmeni Gentian Zguri (Gashi), i vrarë të dielën me një plumb në kokë në Durrës, dyshohet se ka pasur të bënte në të kaluarën e tij me bandën e Durrësit. Historia duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.999Z

Procesi i madh, akuza lexon kërkesën për gjykim. Dhjetëra akuza dhe viktima

Një numër rekord dëshmitarësh janë kërkuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në procesin gjyqësor ndaj të akuzuarve si anëtarë të bandës së Durrësit. Organi i akuzës ka kërkuar 193 persona për të dëshmuar në këtë proces me përmasa mjaft të mëdha, ku po gjykohen 17 të pan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama