Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Lul Berisha dhe Indrit Dokle ne te njejtin kafaz

Tirane - Prokuroria e krimeve te Renda me ne fund ia ka dale te lexoje para gjykates kerkesen per gjykim te bandes se Durresit. Ne seancen e djeshme, prokuroret e ceshtjes kane risjelle edhe nje here boten e nendheshme te krimeve qe kane ndodhur gjate 15 viteve te fundit ne qytetin e Tiranes dhe Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.229Z

Vrasja mafioze: Biznesmeni, në dosjen e bandës së Durrësit

Adriatik Coli Dëshmia e të penduarit Adriatik Coli: Gent Gashi mori 100 mijë euro për kokën e Lul Berishës. Biznesmeni Gentian Zguri (Gashi), i vrarë të dielën me një plumb në kokë në Durrës, dyshohet se ka pasur të bënte në të kaluarën e tij me bandën e Durrësit. Historia duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.999Z

Procesi i madh, akuza lexon kërkesën për gjykim. Dhjetëra akuza dhe viktima

Një numër rekord dëshmitarësh janë kërkuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në procesin gjyqësor ndaj të akuzuarve si anëtarë të bandës së Durrësit. Organi i akuzës ka kërkuar 193 persona për të dëshmuar në këtë proces me përmasa mjaft të mëdha, ku po gjykohen 17 të pan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.285Z

Atentati ndaj Lul Berishës në Itali

Antimafia italiane ka zbuluar një plan për të vrarë Lul Berishën, në momentin që ky i fundit ishte emigrant në vendin fqinj, madje duke parandaluar edhe atentatin. Në përgjimet e ardhura ditët e fundit në Shqipëri, mësohet se "ushtarët" e Endrit Dokles kishin planifikuar deri në deta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.463Z

I penduari Coli: Provat që tregojnë se kam qenë i arratisur jashtë shtetit

SHKRUAN: Leonard Bakillari 10-01-2012 12:01Adriatik Coli ka lexuar para gjykatës mbrojtjen e tij, duke thënë se dëshmia për bandën e Durrësit është tërësisht e vërtetë. Ironizohet nga anëtarët e bandës Tiranë Adriatik Coli, i penduari i bandës së Durrësit ka rikonfirmuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.739Z

Katër nga shtatë të arrestuarit njihen me akuzat

Gjykatë Katër nga shtatë të arrestuarit e operacionit të koduar “Ura” janë njohur me masën e sigurisë nga gjykata. Gjykata u komunikoi masën e arrestit me burg shtetasve Rindi Xhungo, Vito Biba dhe Shefqet Vata. Kurse për shtetasen Eglantina Bulo dha masën e arrestit në sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.758Z

Banda e Durrësit, nisin rrëfimet e dëshmitarëve të Akuzës

Laureta Rryçi Maratonës së seancave, ku në shënjestër të pyetjeve ka qenë i penduari Adriatik Coli, duket se i ka ardhur fundi. Përfaqësuesit e Akuzës tashmë do të nisin pyetjen e dëshmitarëve që ata do të thërrasin për të vijuar zbardhjen e krimeve që pretendohet se kanë kry

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama