Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.856Z

Pas burgimit të përjetshëm Endrit Dokle dënohet edhe 16 vjet burg

Të tjera rreth shkrimit Dënimet për anëtarët e "Bandës së Durrësit" Më 9 janar Endrit Dokle kërkoi pafajësinë TIRANE - Pas dënimit me burgim të përjetshëm, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar për herë të dytë, Endrit Doklen, anëtar i “Bandës së Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Endrit Dokle drejtues i trafikut te droges nga burgu

Prokuroria mbyll hetimin per nente te akuzuar si pjesetare te nje grupi italo- shqiptar qe dergonte heroine ne Itali Ne Itali jane arrestuar 9 persona ndersa pjesa tjeter ne Shqiperi. Trafiku drejtohej me telefon nga burgu TIRAN- Prokuroria per Krime te Renda ne kryeqytet mbyll hetimet dhe dergo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.852Z

Ellenica shkatërron rrjetin e trafikut të drogës Itali-Ballkan. Endrit Dokle dhe tetë shqiptarë pjesë e trafikut

Një super-operacion antidroge i policisë italiane ka vënë në pranga 71 persona dhe ka mundur të shkatërrojë një rrjet trafiku droge në Ballkan. Operacioni blic i koduar me emrin Ellenica është shtrirë në Itali, Shqipëri, Bosnje dhe Kosovë. Policia ka arritur të sekuestrojë 2 kuinta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.440Z

Droga, Prokuroria: 91 vjet burg grupit të Endrit Dokles

Prokuroria për Krimet e Rënda kërkoi dje deklarimin fajtorë dhe dënimin me burg, në një total prej 91 vjetësh, për shtatë persona të akuzuar për trafik heroine drejt Italisë.Bëhet fjalë për të arrestuarit në maj të vitit 2010 nga operacioni policor Ura, i cili u zhvillua kundër g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.219Z

Dokle dhe Taullaj, mbeten ne burg

Tirane- Trafiku i droges Shqiperi-Itali, Gjykata e Krimeve te Renda ka vleresuar dje masen e sigurise "arrest me burg", per dy te cilesuarit si drejtues te grupit kriminal. Endrit Dokle, i shoqeruar nga paraburgimi "Jodan Misja 313" dhe Edmond Taullaj, fillimisht kane deklaruar gjeneralitetet e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.240Z

Droga, masë arresti për Endrit Doklen

TIRANE – Endrit Dokle, aktualisht i arrestuar për llogari të gjykimit ndaj “bandës së Durrësit” te Krimet e Rënda, u paraqit dje në këtë gjykatë, për caktimin e një mase sigurie ndaj tij, kësaj here me akuzën e trafikut të drogës. Këtë radhë, Dokle u paraqit para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.623Z

“Dokle trafik heroine nga burgu”

Trazhgim SokolajEndrit Dokle, i arrestuar në vitin 2005 me akuzën e kryerjes së disa krimeve në kuadër të “Bandës së Durrësit”, vendoset nën akuzë për trafik ndërkombëtar droge nga burgu. Prokuroria e Krimeve të Rënda bëri publike dje rezultatet e operacionit të koduar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama