Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.852Z

Ellenica shkatërron rrjetin e trafikut të drogës Itali-Ballkan. Endrit Dokle dhe tetë shqiptarë pjesë e trafikut

Një super-operacion antidroge i policisë italiane ka vënë në pranga 71 persona dhe ka mundur të shkatërrojë një rrjet trafiku droge në Ballkan. Operacioni blic i koduar me emrin Ellenica është shtrirë në Itali, Shqipëri, Bosnje dhe Kosovë. Policia ka arritur të sekuestrojë 2 kuinta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.440Z

Droga, Prokuroria: 91 vjet burg grupit të Endrit Dokles

Prokuroria për Krimet e Rënda kërkoi dje deklarimin fajtorë dhe dënimin me burg, në një total prej 91 vjetësh, për shtatë persona të akuzuar për trafik heroine drejt Italisë.Bëhet fjalë për të arrestuarit në maj të vitit 2010 nga operacioni policor Ura, i cili u zhvillua kundër g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.219Z

Dokle dhe Taullaj, mbeten ne burg

Tirane- Trafiku i droges Shqiperi-Itali, Gjykata e Krimeve te Renda ka vleresuar dje masen e sigurise "arrest me burg", per dy te cilesuarit si drejtues te grupit kriminal. Endrit Dokle, i shoqeruar nga paraburgimi "Jodan Misja 313" dhe Edmond Taullaj, fillimisht kane deklaruar gjeneralitetet e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.240Z

Droga, masë arresti për Endrit Doklen

TIRANE – Endrit Dokle, aktualisht i arrestuar për llogari të gjykimit ndaj “bandës së Durrësit” te Krimet e Rënda, u paraqit dje në këtë gjykatë, për caktimin e një mase sigurie ndaj tij, kësaj here me akuzën e trafikut të drogës. Këtë radhë, Dokle u paraqit para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.623Z

“Dokle trafik heroine nga burgu”

Trazhgim SokolajEndrit Dokle, i arrestuar në vitin 2005 me akuzën e kryerjes së disa krimeve në kuadër të “Bandës së Durrësit”, vendoset nën akuzë për trafik ndërkombëtar droge nga burgu. Prokuroria e Krimeve të Rënda bëri publike dje rezultatet e operacionit të koduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.060Z

Gjurmet e gjakut "kryqezojne" Endrit Doklen

Leonard Bakillari TIRANE - Edhe dje Prokuroria per Krime te Renda nuk mundi te lexoje kerkesen per gjykim ndaj 17 anetareve te "Bandes se Durresit", mbi te cilet rendojne nje sere akuzash te renda. Shkak per shtyrjen e radhes u be serish mungesa e avokateve mbrojtes te te pandehurve, duke shenuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.729Z

Banda e Durresit Dokle drejtoi trafikun nga burgu

TIRANE-Endrit Dokle i akuzuar si nje prej krereve te bandes se Durresit do te kete nje tjeter perballje maratone me drejtesine shqiptare. Mijera faqe me pergjime te vendosura ne 26 kapituj duket se jane prova kyce per te vertetuar akuzat e trafikut nderkombetar te heroines ndaj Endrit Dokles i ciles

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama