Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.219Z

Dokle dhe Taullaj, mbeten ne burg

Tirane- Trafiku i droges Shqiperi-Itali, Gjykata e Krimeve te Renda ka vleresuar dje masen e sigurise "arrest me burg", per dy te cilesuarit si drejtues te grupit kriminal. Endrit Dokle, i shoqeruar nga paraburgimi "Jodan Misja 313" dhe Edmond Taullaj, fillimisht kane deklaruar gjeneralitetet e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.240Z

Droga, masë arresti për Endrit Doklen

TIRANE – Endrit Dokle, aktualisht i arrestuar për llogari të gjykimit ndaj “bandës së Durrësit” te Krimet e Rënda, u paraqit dje në këtë gjykatë, për caktimin e një mase sigurie ndaj tij, kësaj here me akuzën e trafikut të drogës. Këtë radhë, Dokle u paraqit para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.623Z

“Dokle trafik heroine nga burgu”

Trazhgim SokolajEndrit Dokle, i arrestuar në vitin 2005 me akuzën e kryerjes së disa krimeve në kuadër të “Bandës së Durrësit”, vendoset nën akuzë për trafik ndërkombëtar droge nga burgu. Prokuroria e Krimeve të Rënda bëri publike dje rezultatet e operacionit të koduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.060Z

Gjurmet e gjakut "kryqezojne" Endrit Doklen

Leonard Bakillari TIRANE - Edhe dje Prokuroria per Krime te Renda nuk mundi te lexoje kerkesen per gjykim ndaj 17 anetareve te "Bandes se Durresit", mbi te cilet rendojne nje sere akuzash te renda. Shkak per shtyrjen e radhes u be serish mungesa e avokateve mbrojtes te te pandehurve, duke shenuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.729Z

Banda e Durresit Dokle drejtoi trafikun nga burgu

TIRANE-Endrit Dokle i akuzuar si nje prej krereve te bandes se Durresit do te kete nje tjeter perballje maratone me drejtesine shqiptare. Mijera faqe me pergjime te vendosura ne 26 kapituj duket se jane prova kyce per te vertetuar akuzat e trafikut nderkombetar te heroines ndaj Endrit Dokles i ciles

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.228Z

Operacioni Ura, Taullaj dhe Dokle mbeten në burg

Gjykata u komunikon akuzat dy prej të pandehurve që trafikonin drogë nga Shqipëria në Itali Gjykata e Krimeve të Rënda u ka komunikuar dje akuzat e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike Endrit Dokles dhe Edmond Taullajt. Togat e zeza kanë vlerësuar masën e sigurisë “arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.231Z

Dokle I penduari beri vrasje ne Tirane

/ / Ai dhe Sardian Sulejmani dy te pandehurit e bandes se Durresit akuzojne Adriatik Colin te penduarin dhe bashkepunetorin e drejtesise se ka kryer vrasjen e Ilir Koldashit ne tetor te vitit 2005 ne Tirane. Te pakten keshtu kishin pohuar te pandehurit Endrit Dokle dhe Sard

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama