Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.402Z

Ergi triumfon në “X Factor Albania”- FOTO

TIRANE - Këngëtari nga Shkodra, Ergi Dini, është fitues i edicionit të tretë të ‘X Factor Albania’, ndërsa është hera e dytë që një konkurrenti i Tunës shpallet fitues i këtij spektakli talentesh. Garën e finales e hapi Sarah Memmola me këngën “Gli uomini non camb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.526Z

Daja gjen zëvendësuesin e Ardi Memës, Flamurtari zyrtarizon Ergi Lubanin

Ekipi i Flamurtarit nuk ka humbur shumë kohë për të gjetur zëvendësuesin  e Ardian Memës në rolin e zëvendëstrajnerit te Flamurtari. Klubi vlonjat ka zyrtarizuar në këtë detyrë Ergi Lubanin, i cili deri pak ditë më parë ka qenë mbajtur të njëjtin rol te Kamza. Sigurisht që em�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.573Z

Aksidenti tragjik, nëse do kishin pasur kasë Ergi dhe Kejdi do shpëtonin

Zbardhen detaje të reja të aksidentit tragjik të ndodhur mbrëmjen e djeshme pranë ish bllokut në Tiranë, ku këngëtari shkodran Ergi Dini dhe Kejdi Halili humbi jetën pasi motori me të cilin udhëtonin u rrëzua. “Nëse dy të rinjtë do të kishin pasur kasë do të kishin shpëtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.581Z

Lamtumirë Ergi Dini! Këngëtari përcillet mes lotësh e dhimbjesh të familjarëve

Mes lotëve e dhimbjes të afërm, miq dhe bashkëpunëtorë i dhanë lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 22 vjeçare. Shumë prej tyre në këtë ditë i kanë humbur fjalët, duke mos e besuar ende ndarjen me Ergin, me të cilin kishin parashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.932Z

Publikohet projekti i fundit i Ergi Dinit

Mama është titulli që mban projekti i fundit i Ergi Dinit, i cili u nda nga jeta një javë më parë në një aksident tragjik sëbashku me shokun e tij Klajdi Halili. Videoklipi është publikuar sot, e vargjet e shkruara nga Ergi këndohen nga Irkenc Hyka. Kënga flet për një djalë të ri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne s’ka ngushëllim

Transmetuar më 22.11.2016 - 09:42 “Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet, edhe pse për ne s’ka ngushëllim! Ju lajmëroj se varrimi bëhet në ora 15.30 në Shkodër!” Janë këto fjalët e pakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.949Z

Ergi Dini vjen me 'Morphine'(Premierë)

Fitoi spektaklin X Factor Albania vitin e kaluar. E me pjesëmarrjen në këtë show Ergi Dini tregoi se sa i talentuar është. Edhe pse kaloi 1 vit Ergi nuk lansoi asnjë këngë të re pasi po priste që në kohën e duhur ta lëshoj 'bombe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama