Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.403Z

Ja si do duket ‘Morphine’ nga Ergi Dini (Video)

E ka realizuar këngën e tij të parë që do ta quaj ‘Morphine’. Fituesi i X Factor Albania 2014, Ergi Dini i ka përfunduar edhe xhirimet e klipit. Ndërsa krejt çka ka punuar pritet të shihet të shtunën kur do të lansohet ky kl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.548Z

Ja si nis dita e Ergi Dini

Nuk e fillon ditën që me mëngjës. Por, fituesi i X Factor Albania 3, Ergi Dini, ndonëse me vonesë, ai di si ta nis atë. Ai ka postuar një fotografi në Instagram brenda se cilës shihet një pako me cigare të cilës ja kishte shoqëru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.573Z

VIDEO/ Kush ishte Ergi Dini, talenti që u shua sonte

I riu Ergi Dini që humbi jetën sonte në aksident, ishte një emër i njohur. Ai ka fituar X Factor Albania 3 në vitin 2014, në Televizionin Klan. 22-vjeçari shkodran, edhe pse i ri në skenën muzikore shqiptare, spikati me talentin e tij në të kënduar. Aq sa kur ishte vetëm 20 vjeç, do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.531Z

Rrëfimi i babait: Ergi i urrente motorët, por

Dy muaj pas vdekjes tragjike të Ergi Dinit, këngëtarit 22-vjeçar nga Shkodra që humbi jetën më 21 nëntor të 2016-ës së bashku me shokun e tij Kejdi Halilin, familja Dini ka vendosur ta kthejë dhimbjen në forcë. Në një rrëfim për të parën herë në studion e “Pasdite në Top

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.577Z

REAGIMET/ Bota e muzikës tronditet nga vdekja e Ergi Dinit. Trajneria në X Factor: Rebeli im kampion, të njoha në sfidën tënde më tmadhe

Bota e muzikës është tronditur nga vdekja e këngëtarit të ri e të talentuar, Ergi Dini, pas aksidentit tragjik në Bllok. Shumë nga këngëtarët, përfshirë edhe traineren e tij në X Factor, Altuna Sejdiu, kanë shprehur dhimbjen e tyre në FB. Reagimet: Altuna Sejdiu: Tnjoha në sfid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.784Z

Motra e Ergi Dinit, thirrje mediave: Mos postoni video të aksidentit, do ju vrasë dhimbja jonë

Motra e Ergi Dinit, këngëtarja e njohur Barbana Dini ka reaguar përmes një statusi në Facebook, ku duket se është revoltuar nga mbishkrimet e tepërta dhe videot që qarkullojnë në rrjetet sociale për vdekjen e të vëllait. Ajo ju ka kërkuar portaleve, të mos postojnë video të aksiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.583Z

INTERVISTA/ Ëndrra e paplotësuar e Ergi Dinit

Mbrëmjen e djeshme, të gjitha ata që e njohën nga afër e nga larg, i mbërtheu trishtimi dhe dhimbja, për ikjen e tij të menjëhershme. Ergi Dini, fituesi i edicionit të 3 të  X Factor Albania u nda nga jeta tragjikisht pas një aksidenti të rëndë, që pësoi me motorr sëbashku me shok

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama