Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.577Z

REAGIMET/ Bota e muzikës tronditet nga vdekja e Ergi Dinit. Trajneria në X Factor: Rebeli im kampion, të njoha në sfidën tënde më tmadhe

Bota e muzikës është tronditur nga vdekja e këngëtarit të ri e të talentuar, Ergi Dini, pas aksidentit tragjik në Bllok. Shumë nga këngëtarët, përfshirë edhe traineren e tij në X Factor, Altuna Sejdiu, kanë shprehur dhimbjen e tyre në FB. Reagimet: Altuna Sejdiu: Tnjoha në sfid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.784Z

Motra e Ergi Dinit, thirrje mediave: Mos postoni video të aksidentit, do ju vrasë dhimbja jonë

Motra e Ergi Dinit, këngëtarja e njohur Barbana Dini ka reaguar përmes një statusi në Facebook, ku duket se është revoltuar nga mbishkrimet e tepërta dhe videot që qarkullojnë në rrjetet sociale për vdekjen e të vëllait. Ajo ju ka kërkuar portaleve, të mos postojnë video të aksiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.583Z

INTERVISTA/ Ëndrra e paplotësuar e Ergi Dinit

Mbrëmjen e djeshme, të gjitha ata që e njohën nga afër e nga larg, i mbërtheu trishtimi dhe dhimbja, për ikjen e tij të menjëhershme. Ergi Dini, fituesi i edicionit të 3 të  X Factor Albania u nda nga jeta tragjikisht pas një aksidenti të rëndë, që pësoi me motorr sëbashku me shok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Vdekja tragjike e këngëtarit Ergi Dini, mesazhet prekëse të artistëve për të |FOTO

Transmetuar më 22.11.2016 - 09:00 E mbylli jetën në kulmin e rinisë, ku prej pak vitesh po njihte suksesin e talentit të tij. Këngëtari Ergi Dini i cili humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e së enjtes në një aksident fatal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Shoku i Ergi Dinit Nese vdes nga shpejtesia mos me qani

Tragjedia rrugore qe ndodhi mbremjen qe lame pas ne Tirane i mori jeten dy djemve te rinj duke pllakosur zine te familjet dhe te njohurit e tyrebr br Aksidenti ndodhi rreth ores 2120 ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ku drejtuesi i motorit me targa AP 105 dhe pasagjeri pas tij ka hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.582Z

Pasionet e tjera të Ergi Dinit, kuptimi i tatuazhit që ai mbante në krah |VIDEO

Transmetuar më 22.11.2016 - 16:33 Pasionet e këngëtarit të ri Ergi Dini, i cili humbi jetën një natë më parë në një aksident tragjik me motor, bashkë me mikun e tij Kejdi Halili, me sa duket kanë qenë të shumta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.570Z

Pa frymë humbja e Ergi Dinit dhe shokut të tij

Du me të prekë.Edhe me vdekë ti më sjellë në jetë këndonte Ergi Dini në këngën Pa frymë pjesëmarrëse në kënga magjike në vitin 2015. Djaloshi nga Shkodra, në 2014 hipi në skenën e konkursit muziko X Facktor në tv Klan duke u shpallur dhe fitues. I riu ishte zhvendosur në Tiran�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama