Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.583Z

INTERVISTA/ Ëndrra e paplotësuar e Ergi Dinit

Mbrëmjen e djeshme, të gjitha ata që e njohën nga afër e nga larg, i mbërtheu trishtimi dhe dhimbja, për ikjen e tij të menjëhershme. Ergi Dini, fituesi i edicionit të 3 të  X Factor Albania u nda nga jeta tragjikisht pas një aksidenti të rëndë, që pësoi me motorr sëbashku me shok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Vdekja tragjike e këngëtarit Ergi Dini, mesazhet prekëse të artistëve për të |FOTO

Transmetuar më 22.11.2016 - 09:00 E mbylli jetën në kulmin e rinisë, ku prej pak vitesh po njihte suksesin e talentit të tij. Këngëtari Ergi Dini i cili humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e së enjtes në një aksident fatal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Shoku i Ergi Dinit Nese vdes nga shpejtesia mos me qani

Tragjedia rrugore qe ndodhi mbremjen qe lame pas ne Tirane i mori jeten dy djemve te rinj duke pllakosur zine te familjet dhe te njohurit e tyrebr br Aksidenti ndodhi rreth ores 2120 ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ku drejtuesi i motorit me targa AP 105 dhe pasagjeri pas tij ka hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.582Z

Pasionet e tjera të Ergi Dinit, kuptimi i tatuazhit që ai mbante në krah |VIDEO

Transmetuar më 22.11.2016 - 16:33 Pasionet e këngëtarit të ri Ergi Dini, i cili humbi jetën një natë më parë në një aksident tragjik me motor, bashkë me mikun e tij Kejdi Halili, me sa duket kanë qenë të shumta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.570Z

Pa frymë humbja e Ergi Dinit dhe shokut të tij

Du me të prekë.Edhe me vdekë ti më sjellë në jetë këndonte Ergi Dini në këngën Pa frymë pjesëmarrëse në kënga magjike në vitin 2015. Djaloshi nga Shkodra, në 2014 hipi në skenën e konkursit muziko X Facktor në tv Klan duke u shpallur dhe fitues. I riu ishte zhvendosur në Tiran�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.100Z

Ja si ndodhi aksidenti ku humbi jetën Ergi Dini dhe miku i tij

Përplasja fatale e këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kejdi Halili ndodhi mbrëmjen e 21 nëntorit në Tiranë, disa metra larg urës që lidh zonën e Bllokut. Tv Klan ka siguruar pamjet filmike të aksidentit që i mori jetën tragjikisht të rinjve. Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.484Z

Babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini: Çfarë heroizmi ka bërë Uarda Çota, sex-bomba e amnistisë që fitoi lirinë?

Babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini ka reaguar pas lirimit të Uarda Çotës. Atij i ka bërë përshtypje reagimi i saj pas lirimit dhe ka shkruajtur një mesazh në rrjet. Ergi Dini humbi jetën disa javë më parë pas një aksidenti automobilistik. Reagimi  Amnistia, Uarda Çota dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama