Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Shoku i Ergi Dinit Nese vdes nga shpejtesia mos me qani

Tragjedia rrugore qe ndodhi mbremjen qe lame pas ne Tirane i mori jeten dy djemve te rinj duke pllakosur zine te familjet dhe te njohurit e tyrebr br Aksidenti ndodhi rreth ores 2120 ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ku drejtuesi i motorit me targa AP 105 dhe pasagjeri pas tij ka hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.582Z

Pasionet e tjera të Ergi Dinit, kuptimi i tatuazhit që ai mbante në krah |VIDEO

Transmetuar më 22.11.2016 - 16:33 Pasionet e këngëtarit të ri Ergi Dini, i cili humbi jetën një natë më parë në një aksident tragjik me motor, bashkë me mikun e tij Kejdi Halili, me sa duket kanë qenë të shumta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.570Z

Pa frymë humbja e Ergi Dinit dhe shokut të tij

Du me të prekë.Edhe me vdekë ti më sjellë në jetë këndonte Ergi Dini në këngën Pa frymë pjesëmarrëse në kënga magjike në vitin 2015. Djaloshi nga Shkodra, në 2014 hipi në skenën e konkursit muziko X Facktor në tv Klan duke u shpallur dhe fitues. I riu ishte zhvendosur në Tiran�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.100Z

Ja si ndodhi aksidenti ku humbi jetën Ergi Dini dhe miku i tij

Përplasja fatale e këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kejdi Halili ndodhi mbrëmjen e 21 nëntorit në Tiranë, disa metra larg urës që lidh zonën e Bllokut. Tv Klan ka siguruar pamjet filmike të aksidentit që i mori jetën tragjikisht të rinjve. Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.484Z

Babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini: Çfarë heroizmi ka bërë Uarda Çota, sex-bomba e amnistisë që fitoi lirinë?

Babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini ka reaguar pas lirimit të Uarda Çotës. Atij i ka bërë përshtypje reagimi i saj pas lirimit dhe ka shkruajtur një mesazh në rrjet. Ergi Dini humbi jetën disa javë më parë pas një aksidenti automobilistik. Reagimi  Amnistia, Uarda Çota dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.514Z

Babai i Ergi Dinit leter Ylli Manjanit pas lirimit te Uardes

brbrDuket se falja e denimit per Uarda oten qe shkaktoi aksidentin ku mbeti i vdekur djali i zevendesministrit te Brendshem Avenir Peka ka shkaktuar nje vale reagimesh ne rrjetet sociale por jo vetem Ne nje postim ne faqen e tij ne Facebook babai i Ergi Ndinit Dashamir Ndini i ka derguar nje leter p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.582Z

"X Factor", video prekëse për Ergi Dinin |VIDEO

Transmetuar më 22.11.2016 - 17:20 Ndarja nga jeta të Ergi Dinit ishte një humbje e madhe për muzikën shqiptare. Mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta në mënyrë tragjike këngëtari me origjinë nga Shkodra, Ergi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama