Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.573Z

Aksidenti tragjik, nëse do kishin pasur kasë Ergi dhe Kejdi do shpëtonin

Zbardhen detaje të reja të aksidentit tragjik të ndodhur mbrëmjen e djeshme pranë ish bllokut në Tiranë, ku këngëtari shkodran Ergi Dini dhe Kejdi Halili humbi jetën pasi motori me të cilin udhëtonin u rrëzua. “Nëse dy të rinjtë do të kishin pasur kasë do të kishin shpëtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.581Z

Lamtumirë Ergi Dini! Këngëtari përcillet mes lotësh e dhimbjesh të familjarëve

Mes lotëve e dhimbjes të afërm, miq dhe bashkëpunëtorë i dhanë lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 22 vjeçare. Shumë prej tyre në këtë ditë i kanë humbur fjalët, duke mos e besuar ende ndarjen me Ergin, me të cilin kishin parashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.932Z

Publikohet projekti i fundit i Ergi Dinit

Mama është titulli që mban projekti i fundit i Ergi Dinit, i cili u nda nga jeta një javë më parë në një aksident tragjik sëbashku me shokun e tij Klajdi Halili. Videoklipi është publikuar sot, e vargjet e shkruara nga Ergi këndohen nga Irkenc Hyka. Kënga flet për një djalë të ri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne s’ka ngushëllim

Transmetuar më 22.11.2016 - 09:42 “Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet, edhe pse për ne s’ka ngushëllim! Ju lajmëroj se varrimi bëhet në ora 15.30 në Shkodër!” Janë këto fjalët e pakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.949Z

Ergi Dini vjen me 'Morphine'(Premierë)

Fitoi spektaklin X Factor Albania vitin e kaluar. E me pjesëmarrjen në këtë show Ergi Dini tregoi se sa i talentuar është. Edhe pse kaloi 1 vit Ergi nuk lansoi asnjë këngë të re pasi po priste që në kohën e duhur ta lëshoj 'bombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.682Z

Familja realizon ëndrrën që Ergi la pas vdekjes

22-vjeçari Ergi Dini, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë,  për shkak të një aksidenti me motor, përveç jetës së tij, la në mes ëndrrat dhe karrierën. Së bashku me motrën, këngëtaren Barbana Dini, ai ishte në përfundim të këngës së tyre. Thuhet se xhirimet e kësaj këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.415Z

Fitues i X Factor Albania është Ergi

Edicioni i tretë X Factor Albania fitohet nga Ergi. Shkodrani është cilësuar si njëri prej më meritorëve për të fituar këtë garë, përderisa Ergi ka thënë se i falënderon të gjithë ata që i ndihmuan pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama