Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.932Z

Publikohet projekti i fundit i Ergi Dinit

Mama është titulli që mban projekti i fundit i Ergi Dinit, i cili u nda nga jeta një javë më parë në një aksident tragjik sëbashku me shokun e tij Klajdi Halili. Videoklipi është publikuar sot, e vargjet e shkruara nga Ergi këndohen nga Irkenc Hyka. Kënga flet për një djalë të ri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne s’ka ngushëllim

Transmetuar më 22.11.2016 - 09:42 “Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet, edhe pse për ne s’ka ngushëllim! Ju lajmëroj se varrimi bëhet në ora 15.30 në Shkodër!” Janë këto fjalët e pakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.949Z

Ergi Dini vjen me 'Morphine'(Premierë)

Fitoi spektaklin X Factor Albania vitin e kaluar. E me pjesëmarrjen në këtë show Ergi Dini tregoi se sa i talentuar është. Edhe pse kaloi 1 vit Ergi nuk lansoi asnjë këngë të re pasi po priste që në kohën e duhur ta lëshoj 'bombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.682Z

Familja realizon ëndrrën që Ergi la pas vdekjes

22-vjeçari Ergi Dini, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë,  për shkak të një aksidenti me motor, përveç jetës së tij, la në mes ëndrrat dhe karrierën. Së bashku me motrën, këngëtaren Barbana Dini, ai ishte në përfundim të këngës së tyre. Thuhet se xhirimet e kësaj këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.415Z

Fitues i X Factor Albania është Ergi

Edicioni i tretë X Factor Albania fitohet nga Ergi. Shkodrani është cilësuar si njëri prej më meritorëve për të fituar këtë garë, përderisa Ergi ka thënë se i falënderon të gjithë ata që i ndihmuan pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.572Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne ska ngushëllim

Familja e kengetarit Ergi Dini eshte ne shok. Motra e Ergi Dinit, 22-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin e djeshëm pranë urës së Bllokut sëbashku me mikun e tij, edhe pse në moment të vështirë gjeti kohën për të falenderuar njerëzit për ngushëllimet. Barbara Dini, këngëtare ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Si ndodhi aksidenti qe i mori jeten kengetarit Ergi Dini dhe shokut te tij

Dalin detaje nga aksidenti fatal qe i mori jeten kengetarit 22- vjecar Ergi Dini dhe shokut te tij Kejdi Halili 21 vjecbr br Fituesi i spektaklit te talenteve X Factor Albania mbremjen e djeshme e hene rreth ores 2120 po udhetonin ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ne qender te Tiran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama