Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.949Z

Ergi Dini vjen me 'Morphine'(Premierë)

Fitoi spektaklin X Factor Albania vitin e kaluar. E me pjesëmarrjen në këtë show Ergi Dini tregoi se sa i talentuar është. Edhe pse kaloi 1 vit Ergi nuk lansoi asnjë këngë të re pasi po priste që në kohën e duhur ta lëshoj 'bombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.682Z

Familja realizon ëndrrën që Ergi la pas vdekjes

22-vjeçari Ergi Dini, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë,  për shkak të një aksidenti me motor, përveç jetës së tij, la në mes ëndrrat dhe karrierën. Së bashku me motrën, këngëtaren Barbana Dini, ai ishte në përfundim të këngës së tyre. Thuhet se xhirimet e kësaj këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.415Z

Fitues i X Factor Albania është Ergi

Edicioni i tretë X Factor Albania fitohet nga Ergi. Shkodrani është cilësuar si njëri prej më meritorëve për të fituar këtë garë, përderisa Ergi ka thënë se i falënderon të gjithë ata që i ndihmuan pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.572Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne ska ngushëllim

Familja e kengetarit Ergi Dini eshte ne shok. Motra e Ergi Dinit, 22-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin e djeshëm pranë urës së Bllokut sëbashku me mikun e tij, edhe pse në moment të vështirë gjeti kohën për të falenderuar njerëzit për ngushëllimet. Barbara Dini, këngëtare ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Si ndodhi aksidenti qe i mori jeten kengetarit Ergi Dini dhe shokut te tij

Dalin detaje nga aksidenti fatal qe i mori jeten kengetarit 22- vjecar Ergi Dini dhe shokut te tij Kejdi Halili 21 vjecbr br Fituesi i spektaklit te talenteve X Factor Albania mbremjen e djeshme e hene rreth ores 2120 po udhetonin ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ne qender te Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.589Z

Bashkëpunimi i famshëm i Ergi Dinit që nuk u realizua kurrë

Vite më parë u përfol për një bashkëpunim të suksesshëm midis këngëtarit të ndjerë Ergi Dinit dhe reperit kosovar Cozman. Dy artistët u afruan miqësisht nëpërmjet Tunës, e cila kishte një afeksion të veçantë për Ergi Dinin, pasi ajo i ka qëndruar pranë në çdo moment të nd�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.678Z

Aksidenti tragjik në Bllok, zbardhet ekspertiza: Pse vdiqën Ergi Dini e Kejdi Halili

Mungesa e kaskave mbrojtëse u mori jetën dy të rinjve, që u përplasën me motor mbrëmjen e së hënës pranë Ambasadës Ruse në Tiranë. Përplasja e kokës në asfalt ka qenë fatale për këngëtarin Ergi Dini dhe mikun e tij që drejtonte motorin, Kejdi Halili. Ata kanë ndërruar jet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama