Rezultate te kerkimit per termin: +Ergit

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.681Z

Familja çon në vend ëndrrën e Ergit pas vdekjes

Transmetuar më 24.11.2016 - 12:54 Vetëm dy ditë më parë këngëtari 22-vjeçar Ergi Dini u nda nga jeta për shkak të një aksidenti tragjik me motor. Por Ergi nuk la vetëm jetën e tij në mes, gjithashtu edhe ëndrrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.531Z

Rrëfimi i babait: Ergi i urrente motorët, por

Dy muaj pas vdekjes tragjike të Ergi Dinit, këngëtarit 22-vjeçar nga Shkodra që humbi jetën më 21 nëntor të 2016-ës së bashku me shokun e tij Kejdi Halilin, familja Dini ka vendosur ta kthejë dhimbjen në forcë. Në një rrëfim për të parën herë në studion e “Pasdite në Top

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.540Z

Akuzoi shokun për përdhunim, arrestohet për mashtrim

Arrestimi Historia e 21-vjeçares që alarmoi policinë, por më pas u dënua me 4 muaj burg Kishte denoncuar të njohurin e saj se kishte tentuar ta përdhunojë, duke mashtruar policinë, por kjo i ka kushtuar shumë. Gjykata nuk e ka falur, pavarësisht se vajza është shprehur se kishte pasur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.589Z

Anjeza Branka e takoi Ergi Dinin dy ditë para aksidentit: Ç’më mbeti peng

Transmetuar më 23.11.2016 - 08:29 Ergi Dini, këngëtari 22-vjeçar është përcjellë ditën e djeshme për në banesën e fundit në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Djaloshi që u bë i famshëm nga “X

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.581Z

Lamtumirë Ergi Dini! Këngëtari përcillet mes lotësh e dhimbjesh të familjarëve

Mes lotëve e dhimbjes të afërm, miq dhe bashkëpunëtorë i dhanë lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 22 vjeçare. Shumë prej tyre në këtë ditë i kanë humbur fjalët, duke mos e besuar ende ndarjen me Ergin, me të cilin kishin parashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.682Z

Familja realizon ëndrrën që Ergi la pas vdekjes

22-vjeçari Ergi Dini, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë,  për shkak të një aksidenti me motor, përveç jetës së tij, la në mes ëndrrat dhe karrierën. Së bashku me motrën, këngëtaren Barbana Dini, ai ishte në përfundim të këngës së tyre. Thuhet se xhirimet e kësaj këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.773Z

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë para tragjedisë: Mu thaftë dora

Transmetuar më 25.11.2016 - 16:36 Mbrëmjen e 21 nëntorit Ergi Dini, një këngëtar i ri në moshë, vetëm 22 vjeç u nda nga jeta në një aksident tragjik me motor së bashku me mikun e tij 21-vjeçar Kejdi Halili. TÃ�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama