Rezultate te kerkimit per termin: +Erjon +Isufi

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.017Z

Aksidentohen rrugës për atdheVdesin në Kroaci babai e 2 fëmijët

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KROACI - Po ktheheshin tek të afërmit në Shqipëri, por përplasja e makinës me të cilën udhëtonin 5 pjestarët e familjes Isufi me një kamion, ka rezultuar fatale duke i marrë jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.965Z

Po vinin në Tiranë, makina përplaset në Kroaci. Babai e 2 fëmijë vdesin, rëndë mamaja e djali i vogël

Londer- Kishin planifikuar të vinin në Shqipëri për të kaluar pushimet por një aksident tragjik rrugor i mori jetën 3 prej 5 pjesëtarëve të familjes Isufi e cila banonte në Londër. Babai, Erjon Isufi, vajza e tij 14 vjeçe Ramela dhe djali Riçard 15 vjeç kanë gjetur vdekjen, ndërsa b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.210Z

Pushohet kerkesepadia e Dionis Teqjes kunder vendimit te prokurorise

Tirane - Gjykata e Tiranes ka pranuar dje, heqjen dore te prokurorise nga gjykimi, per ceshtjen e Dionis Teqes. Pas padise se bere nga Teqja, dje akuza ne seancen e pare i ka bere me dije gjykates se prej disa ditesh ishte hequr bllokimi i pasurive te tij. Per kete, keta te fundit jane terhequr nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.315Z

Fillon vendosja e kioskave: Kunati dhe Odeta drejtojnë operacionin

Share Ka filluar një orë më parë vendosja e kioskave në rrugën Murat Toptani, të cilat, sipas një projekti privat të Kunatit të kryetarit të Bashkisë, do t’i ofrohen biznesit për një muaj me një qera 3 mijë euro. Në krye të operacionit është shfaqur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.087Z

Basha peruron kioskate kunatit ne Tirane

Ceremonia e hapjes se 40 kioskave te drurit ne rrugen pedonale Murat Toptani eshte mbajtur sot nga bashkia e Tiranes dhe jo dje ashtu si ishte paralajmeruar. Bizneset qe kane marre me qira 3 mije euro ne muaj nje nga 40 kioskat e drurit qe jane vendosur ne kete zone dhe do te qendrojne te hapura der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Thellohet skandali i përpunimit të mbeturinave

Gazeta ShqipAkuzat Fakte të reja nxjerrin kunatin e kryebashkiakut të lidhur me pronarin e kompanisë Këshilltarët e PS: Fabrika, me njerëzit e Bashës Skandali i plehrave në Tiranë thellohet dhe më shumë në kuadër të përfshirjes së kunatit të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.606Z

Skandal ne Specializimet e Mjekesise. Vendi 2 e 4 zevendesohet nga 9 e 10

Studente te Mjekesise kane denoncuar dje ne redaksine e Shekulli-t me dokumente dhe deshmi nje skandal me kuotat e pranimit ne Studimet Specializuese Afatgjata ne Fakultetin e Mjekesise ne UT. Komisioni prej 5 vetash i konkursit per 5 vendet e pranimit ne Kirurgjine Maksilo-Faciale ka bere nje zhven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama